4300 TL RX 480 sistem toplama

dobutsu9

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemi almalı mıyım? Tavsiyede bulunabilir misiniz?

bil1.png
bil2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
RAMdan düşün, çünkü anakart 3000mHz desteklemiyor. Ayrıca Asus anakart kullanmanızı öneririm. Onun dışında iyi bir sistem. Ekran kartı da MSI olmak zorunda değil. 8GB modelleri benzer performans verir.

RAMdan düşün, çünkü anakart 3000mHz desteklemiyor. Ayrıca Asus anakart kullanmanızı öneririm. Onun dışında iyi bir sistem. Ekran kartı da MSI olmak zorunda değil. 8GB modelleri benzer performans verir.
Msi dışındaki bir çok markada ısınma problemleri gerçekleşiyor.Msi disinda alıcaksan asus da olabilir vede anakart msi gaming serilerine bak derim ucuz ve yüksek performanslı olanlar var

Msi dışındaki bir çok markada ısınma problemleri gerçekleşiyor.Msi disinda alıcaksan asus da olabilir vede anakart msi gaming serilerine bak derim ucuz ve yüksek performanslı olanlar var
Mortar Arctic zaten gaming serisinden bir kart.
Arkadaşlar sistemi almalı mıyım? Tavsiyede bulunabilir misiniz?

Eki Görüntüle 208491 Eki Görüntüle 208492
Sisteme monitör dahil mi? Ona göre bir sistem önerebilirim.

upload_2017-1-7_8-41-15.png

40 lira aştım 7. seri işlemcileri beklediğimden daha uygun fiyatta geldi. İçerisinden stok soğutucu çıkıyor. Dilerseniz 50 liraya Akasa Venom Atto veya Pico alabilirsiniz.

Eki Görüntüle 208596
40 lira aştım 7. seri işlemcileri beklediğimden daha uygun fiyatta geldi. İçerisinden stok soğutucu çıkıyor. Dilerseniz 50 liraya Akasa Venom Atto veya Pico alabilirsiniz.
Düzenlendi: 1300-1400 civarı gerçekten iyi fiyat. Ben de daha pahalı bekliyordum.
@Yetheeer hocam topladığın sistemde power yok ve rami 8gb yerine 16 gb seçmem daha mantıklı değil mi? @Manyyak monitör hariç topluyorum sistemi
Yetheer'in sisteminde 600W PSU var. Kasaya dahil olarak geliyor. Sanırım fark etmedin.

Monitör hariç madem, benim önerim webdenal.com üzerinden:
upload_2017-1-7_10-31-59.png

SSD'yi sonradan alabilirsin. GTX 1070 için 1-2 ay SSD'siz idare edilir sonuçta bence ;). Ayrıca işlemciyi 6700 veya 7700K yaparak RX 480 ya da GTX 1060 ile de toplayabilirsin SSD'si ile birlikte.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı