4300 TL RX 480 Sistem Toplama

mrtos

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepsi dahil 4300 TL. Bir de bu kasaya bu bileşenler sığar mı? Vatan'dan alma sebebim tanıdığımın olması.

Screenshot_2017-04-01-20-00-11.png
Screenshot_2017-04-01-20-00-16.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinin ismini okumaya çalışırken kör oldum. 6500 değil mi ?

7500 olursa daha iyi olur ya da 7600.

Sığacaktır içiniz rahat olsun. Ben Vatandan almanızı önermiyorum çünkü kazık atıyorlar. Genellikle babası başka yerden almasına izin vermeyen çocuklar alışveriş yapıyor Vatanda bunu fırsat bilip fiyatları yükseltiyorlar. İ5 6500 929 Tl olmaz başka yerden almanızı tavsiye ediyorum daha performanslı sistem toplarsınız. Ama yinde kazık yemek istiyorum derseniz alabilirsiniz.

Sığacaktır içiniz rahat olsun. Ben Vatandan almanızı önermiyorum çünkü kazık atıyorlar. Genellikle babası başka yerden almasına izin vermeyen çocuklar alışveriş yapıyor Vatanda bunu fırsat bilip fiyatları yükseltiyorlar. İ5 6500 929 Tl olmaz başka yerden almanızı tavsiye ediyorum daha performanslı sistem toplarsınız. Ama yinde kazık yemek istiyorum derseniz alabilirsiniz.
Öncelikle kazık kelimesini uygun bulmuyorum lütfen biraz daha kelimelerinize dikkat ediniz. Vatandan alma sebebim tanıdığım var bana bu malları daha ucuza getiriyor. Birde kasayı değiştirdim zalman z3 plus 600 w aldım sizce o nasıl

Öncelikle kazık kelimesini uygun bulmuyorum lütfen biraz daha kelimelerinize dikkat ediniz. Vatandan alma sebebim tanıdığım var bana bu malları daha ucuza getiriyor. Birde kasayı değiştirdim zalman z3 plus 600 w aldım sizce o nasıl

Monitör hariç 3700 TL bütçeniz var ve İ5 7600 alamıyorsunuz üzüldüm sizin için :(

Her zamanki gibi "Vatan'a hoşgeldin cüzdanını ver" durumu.

Arkadaş çok yerinde ifadeler kullanmış. Vatan'ın yüksek fiyatlarını kimse inkar edemez. Ayrıca tanıdığınız babasının mağazası mıymış da daha ucuza getirtiyormuş çok merak ettim açıkcası.

Arkadaş çok yerinde ifadeler kullanmış. Vatan'ın yüksek fiyatlarını kimse inkar edemez. Ayrıca tanıdığınız babasının mağazası mıymış da daha ucuza getirtiyormuş çok merak ettim açıkcası.

Babam çalışsa almam ordan. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı