4300 TL RX 580 Sistem Toplama

enesgrsy

Hectopat
Yarın bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum ya da en kötü bu hafta sonuna kadar diyeyim. Monitörüm zaten var 1080P. Amacım oyun için toplamak. Sizce daha düşük bütçeyle daha iyisi toplanabilir mi ? Vega ekran kartlarını beklemeyi düşünmüyorum. Üst seviye bir ekran kartı olacakları için yüksek fiyatlarla piyasaya sürüleceğini tahmin ediyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

1493379341453.jpg

1080P için bence Vega mimarisini beklemenize gerek yok. İndirim için beklenebilir.

SSD'yi Samsung, güç kaynağını da Corsair almanı tavsiye ederim.

MSI ekran kartlarına bak, ASUS'dan ucuz olduğu siteler oluyor. Örneğin Sinerji. :D

1080P için bence Vega mimarisini beklemenize gerek yok. İndirim için beklenebilir.

SSD'yi Samsung, güç kaynağını da Corsair almanı tavsiye ederim.

MSI ekran kartlarına bak, ASUS'dan ucuz olduğu siteler oluyor. Örneğin Sinerji. :D
Aslında çoğu sitede MSİ daha ucuz ama ASUS'un soğutması daha iyi olduğundan mı yoksa tasarımımı desem daha çok çekiyor beni siz hangisini önerirsiniz ? Performans olarak 5 FPS dahi oynamaz diye düşünüyorum. Üstelik bazı arkadaşlarım MSİ RX 480 kullanıyor ve kart ilk 2 saat GTX 1080'e kafa tutuyor fakat 2 saat sonra kafayı yiyor diyorlar. Kullanan varsa memnun olup olmadığını yazabilir mi ?

Aslında çoğu sitede MSİ daha ucuz ama ASUS'un soğutması daha iyi olduğundan mı yoksa tasarımımı desem daha çok çekiyor beni siz hangisini önerirsiniz ? Performans olarak 5 FPS dahi oynamaz diye düşünüyorum. Üstelik bazı arkadaşlarım MSİ RX 480 kullanıyor ve kart ilk 2 saat GTX 1080'e kafa tutuyor fakat 2 saat sonra kafayı yiyor diyorlar. Kullanan varsa memnun olup olmadığını yazabilir mi ?

MSI soğutma yönünden daha iyi. O arkadaşların büyük ihtimal eski sürücüleri kullanıyorlardır veya sistemlerinde bir sıkıntı vardır. Kartlarda bir anormallik yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı