440 TL'ye Sony DualShock 4 alınır mı?

Linkte bulunan Sony marka orijinal olduğu iddia edilen V2 bir DualShock 4 buldum, yorumlarda ve satıcı soru/cevaplarında orijinal ve ithalatçı garantili olduğu belirtiliyor ancak ürün MediaMarkt'ta 1000TL'nin üzerinde satılırken, neden burada 440 Ti'ye satılıyor anlayamadım. Sizce bu gerçekten orijinalidir ve alınır mı?

Ürün linki= https://www.hepsiburada.com/sony-ps...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.50
Ürün 1. kalite replika. Eğer çok hassas ayar isteyen oyun oynamıyorsan cod da snip oynamak gibi üzmez seni daha yeni bende aldım. Uzun kullanımda ne olur bilmiyorum ben Bi kaç ay idare etsin diye almıştım memnunum.

Sony Eurasia garantili alın. Yüksek ihtimal ithalatçı garantili bunlar. Sonra servis sürecinde sıkıntı çekmeyin.
hocam doğrusu ben malımı titiz kullanırım pek te sorun olacağını düşünmüyorum ancak garanti sonuçta bedavadan verilmiş bir hizmet, ve doğru ithalatçı garantili olduğu söyleniyor. Peki garanti tam olarak neyi kapsıyor? Ücretsiz tamir bakım vs. yapılıyorsa okey ama daha çok üretim kusuru gibi bir sebep olduğu sürece alıyorlarsa zaten pekte garantiye ihtiyacım olmaz.

hocam doğrusu ben malımı titiz kullanırım pek te sorun olacağını düşünmüyorum ancak garanti sonuçta bedavadan verilmiş bir hizmet, ve doğru ithalatçı garantili olduğu söyleniyor. Peki garanti tam olarak neyi kapsıyor? Ücretsiz tamir bakım vs. yapılıyorsa okey ama daha çok üretim kusuru gibi bir sebep olduğu sürece alıyorlarsa zaten pekte garantiye ihtiyacım olmaz.
PS'de bu nasıl işliyor bilmiyorum ama Xbox'da eskiyi alıp direkt yeni kontrolcü gönderiyorlar. Muhtemelen PS'de de böyledir.

Peki bu fiyat bandında önerebileceğiniz yan sanayi de olsa ds4 varmadır? PS4 için kullanmayacağım zaten orijinal olması beni pekte alakadar etmiyor düzgün olsa yeter. İos bağlayıp kullanacağım

Geri
Yukarı