45.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
45000
Evet bir etkende AMD kullanmadım ve Intel bana daha iyi geliyor.

Çok bilgili olmasam da içime öyle sindiği için Intel aldım gayet performansı yerinde. Kafa karıştırmak istemem, tek söyleyeceğim bir üst modelini aldım attığın MSI'ın ve çok memnunum. (Katana 17 B12VEK-607xtr )

Sitede daha çok satıcı önemli de satıcı sadece 3 ürün satıyor, bilemedim satıcıyı araştırmak gerekiyor.
Ben hep hepsiburada kullanıyorum da banada pek güvenilir gelmedi yani asusta gayet iyi ama sizinde dediğiniz gibi satıcı bana pek güven vermedi.

Çok bilgili olmasam da içime öyle sindiği için Intel aldım gayet performansı yerinde. Kafa karıştırmak istemem, tek söyleyeceğim bir üst modelini aldım attığın MSI'ın ve çok memnunum. (Katana 17 B12VEK-607xtr )
msi'ı da çok beğendimde freedos olmasa iyi olurdu. Farklı yollarıda vardır da 45k verdiğim bilgisayara crack kurmak istemem.

Bu arada dell laptopu öneren olmadı asusla değilde msi ile karşılaştırdığımızda özellikleri daha iyi değil mi?

Son düzenleme:
Ben hep Hepsiburada kullanıyorum da bana da pek güvenilir gelmedi yani ASUS'ta gayet iyi ama sizinde dediğiniz gibi satıcı bana pek güven vermedi.

MSI'ı da çok beğendimde FreeDOS olmasa iyi olurdu. Farklı yolları da vardır da 45k verdiğim bilgisayara crack kurmak istemem.

Bu arada Dell laptopu öneren olmadı ASUS'la değil de MSI ile karşılaştırdığımızda özellikleri daha iyi değil mi?

Sadece parça karşılaştırırsak Dell, HP, Monster gibi markalar bu fiyat bandında en iyi parçaları sunan markalardır. Ama kalite, kullanım ömrü vb. konular olaya girince seninde söylediğin gibi kimsenin dikkatini çekmedi.

Geri
Yukarı