45.000 TL İkinci El Araba Tavsiyesi

Fantastik

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, şu virüs muhabbetleri falan geçer geçmez ilk iş bir araba almayı düşünüyorum ancak kararsızım piyasa çok kabarık durumda max 45.000 TL bir araç önerisi bekliyorum, memnun olduğunu parça sıkıntısı çekmeyen, kolay kolay sanayiye götürmez diyeceğiniz bir araba var mı?

Merhabalar, şu virüs muhabbetleri falan geçer geçmez ilk iş bir araba almayı düşünüyorum ancak kararsızım piyasa çok kabarık durumda Max 45.000 TL bir araç önerisi bekliyorum, memnun olduğunu parça sıkıntısı çekmeyen, kolay kolay sanayiye götürmez diyeceğiniz bir araba var mı?

Ne tarz araç seversin arazi aracı, düz otomobil. Arazi aracı olarak ssangyong actyon öneririm. Otomobil olarak accent Blue (taksiciler sanırım bunu kullanıyordu taksicilerin ekmeği bu az sanayi görür işini görür.)Albea da iş görür accent için dediklerim geçerli yine.

Benim önerebileceğim mitsubishi outlander 2005 var ama 50000-60000 TL civarı eğer alabilirsen bunu al kolay kolay sanayiye götürmez.

Benim önerebileceğim mitsubishi outlander 2005 var ama 50000-60000 TL civarı eğer alabilirsen bunu al kolay kolay sanayiye götürmez.
45k civarına gördüm aslında sahibinde falan düşünüyordum da sen kendin kullandın mı bir sorunu var mıydı?
Bir 10bin daha toplayabilirsen veya adamla pazarlık yapabilirsen Audi R8'in atası https://www.sahibinden.com/ilan/vas...el-renk-plusyer-ucagi-satista-814603543/detay
Audi TT ile tanış.
Biraz daha aile tarzı 4 kapalı falan lazım hocam
Ne tarz araç seversin arazi aracı, düz otomobil. Arazi aracı olarak ssangyong actyon öneririm. Otomobil olarak accent Blue (taksiciler sanırım bunu kullanıyordu taksicilerin ekmeği bu az sanayi görür işini görür.)Albea da iş görür accent için dediklerim geçerli yine.
Fark etmez ailecek kullanabileceğimiz dizel veya lpgli

45K civarına gördüm aslında sahibinde falan düşünüyordum da sen kendin kullandın mı bir sorunu var mıydı?

Biraz daha aile tarzı 4 kapalı falan lazım hocam.

Fark etmez ailecek kullanabileceğimiz dizel veya lpgli.

Ailen yayıla yayıla gezmeyi seviyorsa arazi tipi daha uygundur. Ama dediğim otomobiller daha az yakar sanayi ye az gider. Sahibindene bak hangisi hoşuna giderse ona yönel. Bu arada korona yaz gibi azalır yazın alma piyasa canlı olduğundan fiyat yüksek olabilir kışın almak en mantıklısı. (Çok absürt bir şey olmazsa dediğim gibi olur.)

Ailen yayıla yayıla gezmeyi seviyorsa arazi tipi daha uygundur. Ama dediğim otomobiller daha az yakar sanayi ye az gider. Sahibindene bak hangisi hoşuna giderse ona yönel. Bu arada korona yaz gibi azalır yazın alma piyasa canlı olduğundan fiyat yüksek olabilir kışın almak en mantıklısı. (Çok absürt bir şey olmazsa dediğim gibi olur.)
Teşekkürler hocam peki arazi tarzı bir önerin var mı diğer önerilerini de araştıracağım.

Dediğim gibi ssangyong actyon çok ideal çünkü aracın parçalarının çoğunluğunu Mercedes üretiyor diye biliyorum kullananlar çok memnun özellikleri çok dolgun en iyi seçenek bu. Başka araç dersen Dacia sandero olabilir ama actyon un önünden bile geçemez. Fiyatı biraz daha yüksek ama ssangyong kyron a bakabilirsin.
Chery tiggo da olabilir.

Bu araba babamda var. Hala sorunsuz kullanıyor. Aracın herhangi bir sorunu yok. Arac bayağı güvenli. Bi araba çartpmıştı araçta olduğum halde hissetmedim. Sadece ufak bir sarsıldı.

31038477_10155487445340835_6934001429855352573_n.jpg

31131380_10155487445065835_1311024757538045576_n.jpg

Bize çarpan araç bu şekilde. Bizim araçta herhangi bir sorun olmadı.

Technopat bildirimi bana bu konuda Kim milyoner isimli kullanıcının benden alıntı yaptığını söyledi ama öyle birşeye rastlamadım? Pardon biraz konu dışı da şaşırdım şuan ne oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı