45.000 TL İkinci El Araba Tavsiyesi

Technopat bildirimi bana bu konuda kim milyoner isimli kullanıcının benden alıntı yaptığını söyledi ama öyle bir şeye rastlamadım? Pardon biraz konu dışı da şaşırdım şu an ne oluyor.

Hocam daha önceden alıntı yapmıştım sonra fark etmemişim bir sen değil 5-6 tane var sonra düzelttim rahatsızlık verdiysem affola.

Bu araba babamda var. Hala sorunsuz kullanıyor. Aracın herhangi bir sorunu yok. Arac bayağı güvenli. Bi araba çartpmıştı araçta olduğum halde hissetmedim. Sadece ufak bir sarsıldı.

Eki Görüntüle 547623

Eki Görüntüle 547625

Bize çarpan araç bu şekilde. Bizim araçta herhangi bir sorun olmadı.
Evet araştırdık biraz biz de gerçekten çok sağlam japon arabaları zaten övüle övüle bitirilmiyor. Yardımınız için teşekkürler ve kaza için geçmiş olsun, gerçekten sapasağlam araba.
Dediğim gibi ssangyong actyon çok ideal çünkü aracın parçalarının çoğunluğunu Mercedes üretiyor diye biliyorum kullananlar çok memnun özellikleri çok dolgun en iyi seçenek bu. Başka araç dersen Dacia sandero olabilir ama actyon un önünden bile geçemez. Fiyatı biraz daha yüksek ama ssangyong kyron a bakabilirsin.
Chery tiggo da olabilir.
Evet hocam bütçeye uygun araştırma listesine ekledim teşekkürler. Güzel gözüküyor gerçekten

geçen mayıs ayında almıştık uçmuş piyasa demek hocam. Ama bütçe artarsa kesinlikle tavsiye ederim yol tutuşu, güvenlik parça sıkıntısı yok opel zaten

Arkadaşlar bu araç hakkında bilgisi olan var mı acaba? https://www.sahibinden.com/ilan/vas...rajdan-1.6-lpg-li-chery-forza-811449521/detay

Actyon Sports'u da çok beğendik ama çok yakıyor dizel olduğundan LPG falan da takılmaz o sebeple biraz zor duruyor.

49'a normal actyon vardı. Bende pick up tipi araç sevmem o yüzden zaten sporları önermedim.
Araç güzel bi bakayım tiggoların piyasaya daha ucuz bulursam link atarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Size bu fiyata landrover gider freelander on piyasa bu şekilde nette tiggo ile ilgili kötü yorumlar var ama yine de alınabilir.
Bu arada sarılı sitede teknik özelliklerde aracın kaç LT yaktığında bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
@Fantastik Kullanmadığım ya da test etmediğim şeyleri önerme taraftarı değilim, o yüzden bütçene göre bir araba öneremem ama başka bir konuda uyarmak istiyorum. 2. elde araba alacaksanız bütçenizin tamamını arabaya vermeyin, özellikle bu bütçede alınacak araba oldukça yaşlı olacak, sorun çıkarması durumunda tekrar durumu toparlayana kadar araba kapıda yatar.

Tabi 45 bin TL araba için sınır, fazladan bütçe var sorun yaşattığında sıkıntı olmaz diyorsan o ayrı.

49'a normal actyon vardı. Bende pick up tipi araç sevmem o yüzden zaten sporları önermedim.
Araç güzel bi bakayım tiggoların piyasaya daha ucuz bulursam link atarım.
Size bu fiyata landrover gider freelander on piyasa bu şekilde nette tiggo ile ilgili kötü yorumlar var ama yine de alınabilir.
Bu arada sarılı sitede teknik özelliklerde aracın kaç LT yaktığında bakabilirsiniz.
Tiggonun daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyoruz ama bu marka araç ne kullandık ne de çevremizde var acaba parçasında sıkıntı çıkar bizi çok yorar mı? Bilmiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
@Fantastik Kullanmadığım ya da test etmediğim şeyleri önerme taraftarı değilim, o yüzden bütçene göre bir araba öneremem ama başka bir konuda uyarmak istiyorum. 2. elde araba alacaksanız bütçenizin tamamını arabaya vermeyin, özellikle bu bütçede alınacak araba oldukça yaşlı olacak, sorun çıkarması durumunda tekrar durumu toparlayana kadar araba kapıda yatar.

Tabi 45 bin TL araba için sınır, fazladan bütçe var sorun yaşattığında sıkıntı olmaz diyorsan o ayrı.
Yardım için teşekkürler, şu şekil bir ekspertizden sonra acaba bizi üzecek sürpriz bir şey çıkar mı? İkinci el araç almadığımızdan uzun süredir bilgimiz fazla yok da.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    5 KB · Görüntüleme: 26
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı