45.000 TL kurye motoru önerisi

Oguzhann_tr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, şu an Ankara'da aktif olarak şirket motoru ile kuryelik yapıyorum motor alma planım var Max 45.000TL bandında vitesli veya otomatik hiç fark etmez her türlü öneriye açığım. Aklımda rks New light var sıfır alma gibi ama kime sorduysam hep Honda diyorlar sizin önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cbf 150 bence en sorunsuzu sizi asla yolda bırakmaz taş gibi bir şey.. Çinliler uzun kullanımda illa cartayı çekiyor bir arkadaşım ns200'den nefret etmişti bu sebeple 100bin km'ler de sorun çıkarıyorlar. Kendine alacağın için Honda diyorum ben de. Şirkete falan alsaydın her türlü çinli scooter'a okeydim sorunuyla sen uğraşmazdın masrafıyla da.

Vitesli motorla kuryelik yapılmaz çabuk yorulursun, kuryelik yapıcaksan tabikide otomatik vites bir motor almalısın bütçen yüksek Newlight'a 30 bin lira civarı vermektense 45 bin liraya Honda Dio sıfır veya 2.El PCX125 al Japon Kalitesi seni tatmin edecektir.

Honda dio al sıfır. İkinci el alacağına sıfır olmuş olur taze taze hem de japon. Servis ağı geniş, parçası bulunabilir.

Geri
Yukarı