45.000 TL laptop önerisi

Bütçe
45.000 ₺

nojogen

Centipat
Daha fazla  
Yaz aylarına doğru dizüstü bilgisayar alacağım. Ne yapacaksın dizüstüyü falan demeyin, oradan oraya geziyorum ve öğrenciyim. Yani şart😅
PC'lere ilgim var fakat bu konuda size danışmak istedim. Alacağım cihazda video falan da editleyeceğim (lanet Adobe programlarından değil), oyun da oynayacağım. 8 GB RAM bana sanki az gibi geliyor.
Neler önerirsiniz? 🧐

Yaz aylarına doğru dizüstü bilgisayar alacağım. Ne yapacaksın dizüstüyü falan demeyin, oradan oraya geziyorum ve öğrenciyim. Yani şart😅
PC'lere ilgim var fakat bu konuda size danışmak istedim. Alacağım cihazda video falan da editleyeceğim (lanet Adobe programlarından değil), oyun da oynayacağım. 8 GB RAM bana sanki az gibi geliyor.
Neler önerirsiniz? 🧐

https://www.hepsiburada.com/msi-kat...ilgisayar-p-HBCV00003UCGXQ?magaza=Hepsiburada belki daha iyisi bulunabilir.

Neler önerirsiniz? 🧐
Bütçe artar mı? Casper Excalibur G911.1390-DF70X-C i9-13900HX 32 GB 1 TB SSD RTX4070 16" QHD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu model çok iyi bu fiyata normalde i7-13700 var bu i9-13900hx içeriyor oneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı