45 bin TL bandında oyuncu laptopu önerisi

Bütçe
45.000

Er1k

Zeptopat
Daha fazla  
En fazla 45bin bandında olan oyuncu laptopu önerileriniz var mı (hem oyun hem üniversite için)
(Monster, ASUS, MSI arasında kaldım. Ama hangisi daha iyi çözemedim 😅) uzun süre götürse iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an da Monster'in RTX 4060 modelleri var bence onu al çünkü o fiyata ASUS, MSI alırsan daha düşük özellikli bir sistem alırsın (RTX 3000 serisi ve daha düşük işlemci gibi) en mantıklı olanı Monster alman bence.

Şu an da Monster'in RTX 4060 modelleri var bence onu al çünkü o fiyata ASUS, MSI alırsan daha düşük özellikli bir sistem alırsın (RTX 3000 serisi ve daha düşük işlemci gibi) en mantıklı olanı Monster alman bence.

Teşekkürler hocam Tulpar T7 ve A7
(Tulpar T7 v20.6.2 ya da
Abra A7 v14.6.2) bu modelleri varda aklımda Monsterda sanırım T7 daha iyi kronik sorunda yok sanırım

ASUS'un bu kadar ucuza böyle bir sistem sattığını bilmiyordum. Ben ocak ayında Monster Tulpar T7 RTX 3060 ekran kartlı laptop almıştım. O zamanlar MSI ile ASUS aldığım laptop ile aynı fiyata RTX 3050 düşük Wli laptop satıyordu. Şimdi RTX 4070 satılıyor, alınabilir.

Teşekkürler hocam Tulpar T7 ve A7.
(Tulpar T7 v20.6.2 ya da.
Abra A7 v14.6.2) bu modelleri varda aklımda Monster'da sanırım T7 daha iyi kronik sorunda yok sanırım.

Kanka arkadaşın attığı sistem güzel gözüküyor tabii ben hayatım boyunca hiç ASUS kullanmadığım için yorum yapamıyacağım. Bende Monster var Allah'a şükür memnunum eğer gösterilen laptop da sorun yoksa tek dezavantajı 15 inç olması onun dışında iyi gibi.

Hocam bunda kronik sorun vs varmıdır bide hiç kullanmadım iyimi yorumun ne yani

ASUS'un bu kadar ucuza böyle bir sistem sattığını bilmiyordum. Ben ocak ayında Monster Tulpar T7 RTX 3060 ekran kartlı laptop almıştım. O zamanlar MSI ile ASUS aldığım laptop ile aynı fiyata RTX 3050 düşük Wli laptop satıyordu. Şimdi RTX 4070 satılıyor, alınabilir.

Kanka arkadaşın attığı sistem güzel gözüküyor tabii ben hayatım boyunca hiç ASUS kullanmadığım için yorum yapamıyacağım. Bende Monster var Allah'a şükür memnunum eğer gösterilen laptop da sorun yoksa tek dezavantajı 15 inç olması onun dışında iyi gibi.

Hocam karasız kaldım asusmu monstermı diye düşüniyim,araştırıyım biraz 😅

Bide Asus ROG serisi nasıl hocam onu merak ettim

Hocam bunda kronik sorun vs varmıdır bide hiç kullanmadım iyimi yorumun ne yani

Hocam karasız kaldım asusmu monstermı diye düşüniyim,araştırıyım biraz 😅

Bide Asus ROG serisi nasıl hocam onu merak ettim
Kronik sorunu yok, güzel cihaz.

Geri
Yukarı