45 Bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
45.000 TL
Bu arada oyunlarda Ultra ayarlarda Max 75-76 derece görüyorum ekran kartı 140W.
Gayet iyimiş hocam. 7940HS ve 4070 var. @Periapsis Hocam eğer arkadaşın dediği gibi bu cihaz 75 derecelerde takılıyorsa en mantıklı cihaz şuan.

Gayet iyimiş hocam. 7940HS ve 4070 var. @Periapsis Hocam eğer arkadaşın dediği gibi bu cihaz 75 derecelerde takılıyorsa en mantıklı cihaz şuan.
Evet fiyat olarak da baya iyi sepette. Arkadaşıma ilettim. Bir tek RAM 32 olsa güzel olurdu ama olsun

İşlemci ile ilgili bir bilgi verilmedi, ekran kartı tam performans sunarken işlemci limitliyse ne anlamı kalacak?
İşlemci limiti mevzusu nedir? Laptoplara bakarken forumlarda "limitli mi?" gibi sorular gördüm.

Evet fiyat olarak da bayağı iyi sepette. Arkadaşıma ilettim. Bir tek RAM 32 olsa güzel olurdu ama olsun

İşlemci limiti mevzusu nedir? Laptoplara bakarken forumlarda "limitli mi?" gibi sorular gördüm.

Markalar kalitesiz anakart ve soğutma kullandıkları için işlemciye limit koyuyor. Tam performansı alamıyorsunuz sonuç olarak.

Gayet iyiymiş hocam. 7940HS ve 4070 var. @Periapsis hocam eğer arkadaşın dediği gibi bu cihaz 75 derecelerde takılıyorsa en mantıklı cihaz şu an.

Tek sıkıntısı coil whine var oda oyun girince oluyor ve hepsinde olacağını sanmıyorum takılmadıkca rahatsız edecek bir şey değil hepsinde olacağınıda sanmıyorum garantiye bile göndermedim takılmadıgım için.

İşlemci ile ilgili bir bilgi verilmedi, ekran kartı tam performans sunarken işlemci limitliyse ne anlamı kalacak?
Sıkılmaya başladım artık. Belli başlı kişilerin ölümüne Monster savunması çok ilginç. Taktınız bir limit de limit. Monster hariç bütün laptoplar limitli gibi konuşuyorsunuz.

Tek sıkıntısı coil whine var oda oyun girince oluyor ve hepsinde olacağını sanmıyorum takılmadıkca rahatsız edecek bir şey değil hepsinde olacağınıda sanmıyorum garantiye bile göndermedim takılmadıgım için.
Teşekkürler bilgi ve öneriniz için. Peki ya ileride depolama alanı yükseltmek istediğimizde fazladan M2 slotu bulunuyor mu?

Sıkılmaya başladım artık. Belli başlı kişilerin ölümüne Monster savunması çok ilginç. Taktınız bir limit de limit. Monster hariç bütün laptoplar limitli gibi konuşuyorsunuz.

Ya dostum HP ASUS markaları limit dolu cihazlar üretiyor. Monster Acer Lenovo ve MSI cihazların çoğunda yok. İstersen verilerle konuşurum 13700HX işlemcili Omen 100W limitli, ayni işlemciye sahip MSI 220W

Ya dostum HP ASUS markaları limit dolu cihazlar üretiyor. Monster Acer Lenovo ve MSI cihazların çoğunda yok. İstersen verilerle konuşurum 13700HX işlemcili Omen 100W limitli, ayni işlemciye dahip MSI 220W
Madem Acer limitli üretmiyor, Nitro 16 varken neden Monster alsın arkadaş?

Yeni konular

Geri
Yukarı