45 NTSC monitör alınır mı?

Yine de bazı durumlarda RTX2060 daha üstün çıkıyor 5600M'den.
Tabi ki, Alpha'nın senin cihaza göre işlemcisi güzel, ancak 10300H işlemci oyunlarda rahat işini görür F/P işlemcisi tek çekirdek performansıda güzel ama çoklu işlemlerde i7 10750H'dan bi iki tık geride kalır.
RTX 2060'ın DLSS avantajı var.
Oynadığın oyunlar DLSS desteklemiyorsa çok sallama. Ama DLSS destekli oyunlarda ciddi fark var. Ben de ilk açtığımda inanamadım, şaşırdım. O derece.
DLSS 2.0 şuan, 3.0 versiyonu her oyunda olacak iddiası var.

Bence arkadaş için iyi bir tercih olur hem işlemci hem ekran kartı ihtiyacını karşılar ben sırf oyun odaklı olsun diye ekran kartını daha iyi seçtim diyelim ki tasarım yapsam ve hafif render yapsam bile i5 yeterli olacaktır benim düşüncem boyle.

Bence arkadaş için iyi bir tercih olur hem işlemci hem ekran kartı ihtiyacını karşılar ben sırf oyun odaklı olsun diye ekran kartını daha iyi seçtim diyelim ki tasarım yapsam ve hafif render yapsam bile i5 yeterli olacaktır benim düşüncem boyle.

Keşke geçen hafta alsaydınız yeni cihazı şimdi jeton düştü, Acer Nitro 5 i7 10750H RTX 2060 11.900 TL ancak tek eksisi tek kanal 16 GB, ona da bir 16 GB daha taktığınızda çözülürdü.

Keşke geçen hafta alsaydınız yeni cihazı şimdi jeton düştü, Acer Nitro 5 i7 10750H RTX 2060 11.900 TL ancak tek eksisi tek kanal 16 GB, ona da bir 16 GB daha taktığınızda çözülürdü.

600TL zam yemiş sadece şu an bile alınırdı ama görmedim görsem kesin bunu alırdım. Zaten buna zam geldi diğerine de geldi benim aldığım Omen de 11k dır 12 yapmışlardır her türlü kazançlı onlar.

Ben olsam HP alırdım. Kimse değinmemiş ama 45 NTSC ekran hoşuna gitmeyebilir, işlemciye oyunda, renderda ihtiyaç duyacaksın ama ekrana film izlerken dahi ihtiyacın var. 10300 işlemci de 9750 ayarında bir işlemci kötü değil gayet yeterli. Ekran, ekran kartından HP diyorum. Ama uzun kullanımda HP ısınmasıyla mı ünlüdür, sorun çıkarır mı bilmiyorum. Onu da bilem arkadaşlara bırakıyorum.

Ben olsam HP alırdım. Kimse değinmemiş ama 45 NTSC ekran hoşuna gitmeyebilir, işlemciye oyunda, renderda ihtiyaç duyacaksın ama ekrana film izlerken dahi ihtiyacın var. 10300 işlemci de 9750 ayarında bir işlemci kötü değil gayet yeterli. Ekran, ekran kartından HP diyorum. Ama uzun kullanımda HP ısınmasıyla mı ünlüdür, sorun çıkarır mı bilmiyorum. Onu da bilem arkadaşlara bırakıyorum.

Arkadaşlar Omen'lerin ve 10. nesil i5'lerin ısınmadığını soyledi ayrıca internette testi var ve çok ısınmıyor gerçekten.

Tek kanal olması kötü mü çünkü 12.500 verip biraz daha verince 13'u geçer zaten fiyatı tek kanal olunca ne oluyor? Ayrıca oyunlarda Omen'den farkı 2 3 FPS Max 10 FPS fark oluyor benchmarklarda.

Ayrıca işlemci 95 derecelerde geziyor ne anladım ben bu işten o zaman gidip Tulpar alırım en azından servisi iyi.

Son düzenleme:
HP alın hocam, RTX var, DLSS var, %72 NTSC var. İşlemcisi biraz düşük, karşılığında bir çok avantaj elde ediyorsunuz. Ekran konusunda tereddütte kaldıysanız bir kez emin olun %45 NTSC sizi tatmin etmez. Ben 15.6 inç HD çözünürlük %60 NTSC TN panelden geçtiğim için %45 NTSC 1080p IPS panel bir tık daha iyi geldi haliyle. Ayrıca ileriye dönük %92+ Adobe RGB desteğine sahip bir monitör almayı planladığımdan kafam rahat şekilde seçimimi yaptım. Böyle bir düşünceniz olduğunu sanmıyorum.

Arkadaşlar Omen'lerin ve 10. nesil i5'lerin ısınmadığını soyledi ayrıca internette testi var ve çok ısınmıyor gerçekten.

Tek kanal olması kötü mü çünkü 12.500 verip biraz daha verince 13'u geçer zaten fiyatı tek kanal olunca ne oluyor? Ayrıca oyunlarda Omen'den farkı 2 3 FPS Max 10 FPS fark oluyor benchmarklarda.

Ayrıca işlemci 95 derecelerde geziyor ne anladım ben bu işten o zaman gidip Tulpar alırım en azından servisi iyi.
İşlemcisi iyi tek olarak çoklu işlemler için.

Geri
Yukarı