450.000 TL araç önerisi

SyrseOne

Kilopat
Merhaba. Şu an kullandığımız aracı satıp üzerine ekleyip değiştirmek istiyoruz. 450.000 TL civarı bütcemiz var aracımızdan memnunuz fakat çok ufak geliyor.
Geniş bir HB veya sedan önerilerinizi bekliyorum. Benzin veya benzin LPG tercihim.

Merhaba. Şu an kullandığımız aracı satıp üzerine ekleyip değiştirmek istiyoruz. 450.000 TL civarı bütcemiz var aracımızdan memnunuz fakat çok ufak geliyor.
Geniş bir HB veya sedan önerilerinizi bekliyorum. Benzin veya benzin LPG tercihim.
Model kriteri vs. var mı?

470.000 TL ile asla ve asla alman araçlarına bulaşmayın.

En basitinden Opel astra F kasa üst kapak contası karbüratörlü modellerinde yakar.

Astra g ve vectra C'de elektriksel sensör problemi yoğun olarak yaşarsınız şu an 100.000 Km'de 2006 astra g aracım sensörleri oksitlendiği için tüm sensörler değişti 7.000 TL, ye.

Alacağınız araba Japon olsun.
- Nissan primera.
- Toyota Corolla 2002-2008
- Honda Civic.
- Huandai getz ( 4 silindirli versiyon)
-Nissan micra.

Hocam çok klasik bir öneri olacak fakat gerek parçasinin bulunmasi hem yakıt tüketimi olarak 2007-2008 Corolla tercih edebilirsiniz.

Dostum 500.000 Km gelmiş araç sanayide işcilik fiyatları çok pahalı yanlış bir seçim olarak düşünüyorum.Almanın eskileri güzeldir perfonmanslıdır ama yaktığında can yakar saygılar.

470.000 TL ile asla ve asla alman araçlarına bulaşmayın.

En basitinden Opel astra F kasa üst kapak contası karbüratörlü modellerinde yakar.

Astra g ve vectra C'de elektriksel sensör problemi yoğun olarak yaşarsınız şu an 100.000 Km'de 2006 astra g aracım sensörleri oksitlendiği için tüm sensörler değişti 7.000 TL, ye.

Alacağınız araba Japon olsun.
- Nissan primera.
- Toyota Corolla 2002-2008
- Honda Civic.
- Huandai getz ( 4 silindirli versiyon)
-Nissan micra.
sağolun hocam micra ve getz küçük olmasından dolayı zor bizim için şu an 97 polo kullanıyoruz pek farkı olmaz diğer araçları bakacağım.

Hocam çok klasik bir öneri olacak fakat gerek parçasinin bulunmasi hem yakıt tüketimi olarak 2007-2008 Corolla tercih edebilirsiniz.
teşekkürler araştıracağım.

Geri
Yukarı