450.000 TL SUV Önerisi

Tucson da iyidir ama 3008 nasıl olur sizce?
Şahsen ben SUV alıyorsam 4x4 olmasını isterim. 3008 ise 4x4 değil. 2008'i de bu sebeple eledim. Kona iyiydi ama bir baktım Tucson'un bile en dolusunu alabiliyorum, bari gideyim ondan alayım

Aslında diğer ihtimal de sedan tercih edip 508 almaktı ama pahalı geldi.

508'i çok beğeniyorum güzel araç. Bilmiyorum düşünür müsünüz ama Q2 var. Bayii indirimini falan hesap edersek bütçenize yaklaşıyor. Attığım s line donanımın fiyat listesi bir de Advanced donanımı var.

1620671948873.png

508'i çok beğeniyorum güzel araç. Bilmiyorum düşünür müsünüz ama Q2 var. Bayii indirimini falan hesap edersek bütçenize yaklaşıyor. Attığım s line donanımın fiyat listesi bir de Advanced donanımı var.

Eki Görüntüle 1017242
450 nere 528 nere? B SUV'a o kadar para vermem. İndirim bile maksimum 470-480'e indirir. Hocam bir de Quattro isterim ama maalesef yok.
Şimdi Grandland'e bakacağım. Grandland de hoşuma gitmedi. Tucson ihtimali güçleniyor.

Hocam 2.el bile olsa kesinlikle Subaru Forester bakın bence. İlla sıfır istiyorsanız Tucson tavsiye ederim ama Forester candır.

Gerçi orası da doğru sadece seçenek sundum. Dolu paket tucson en mantıklısı gibi duruyor.
Aaa, Qashqai'yi unuttum ona da bir bakayım.
Hocam 2.el bile olsa kesinlikle Subaru Forester bakın bence. İlla sıfır istiyorsanız Tucson tavsiye ederim ama Forester candır.
İkinci el almayacağımı söyledim.
Qashqai de boş çıktı maalesef.
Radara giren diğer araç Mitsubishi Eclipse Cross. B SUV olsa da 4X4 olması ilgimi çekti. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Bayilerdeki Qashqai ve Tucson artık eskimiş olan modeller, yeni kasaları bayilere gelecek de ne zaman bilmiyorum. Arabayı aldıktan birkaç ay ya da 1 yıl sonra tamamen yeni halini görünce soğumayacaksan düşünülebilir, fiyatlarının bu kadar düşük (diğerlerine göre) olmasının nedeni bu. 4x4 olarak 1.6 CRDI Tucson var mesela istediğin gibi, yeni kasası çıktı ama yeni kasanın fiyatı daha yüksek olacak normal olarak.

C sınıfı SUV'ların bile çoğunun içi dar gelecek şu anda sana göre, o yüzden B sınıfından uzak durmanı tavsiye ederim. SUV yerine başka bir gövde tipi düşünebilirsin istersen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı