450.000 TL araç önerisi

Audi ile astra zaten bir değil hocam 1.8 Audi çıkaracağı masraf var astranın çıkaracağı masraf var denk araçlar değil.

Eğer ki astra gibi düşünceniz var ise en boş paket GL ya da comfort versiyon olanlarını satın alın ne kadar özellik o kadar masraf Opel de.

Japon olursa kmye bakmasanız olur.
Ama alman araçları heleki dizel olanları 200 bini geçmesin
Fransız ve Kore araçları için 200 bin altı idealdir.

Bu fiyata B6/B5.5 Passat alabilecekken B5 dengi A4 neden alsın?
hocam az mı var passatlar ben mi göremiyorum
Audi ile astra zaten bir değil hocam 1.8 Audi çıkaracağı masraf var astranın çıkaracağı masraf var denk araçlar değil.

Eğer ki astra gibi düşünceniz var ise en boş paket GL ya da comfort versiyon olanlarını satın alın ne kadar özellik o kadar masraf Opel de.

Japon olursa kmye bakmasanız olur.
Ama alman araçları heleki dizel olanları 200 bini geçmesin
Fransız ve Kore araçları için 200 bin altı idealdir.
teşekkür ediyorum

470.000 TL ile asla ve asla alman araçlarına bulaşmayın.

En basitinden Opel astra F kasa üst kapak contası karbüratörlü modellerinde yakar.

Astra g ve vectra C'de elektriksel sensör problemi yoğun olarak yaşarsınız şu an 100.000 Km'de 2006 astra g aracım sensörleri oksitlendiği için tüm sensörler değişti 7.000 TL, ye.

Alacağınız araba Japon olsun.
  • Nissan primera.
  • Toyota Corolla 2002-2008
  • Honda Civic.
  • Huandai getz ( 4 silindirli versiyon)
-Nissan micra.

2004 Corolla kullanıcısı olarak muhteşem bir araç, yol tutuşu freni 1.6 VVT-i motorunun performansı gayet iyi, alırken bobinlere baktırın elektrik sistemi bir tık gariptir arabaların sorun çıkarmaz fakat bobinlerde vs bir sorun varsa kadran gidip gelmesi yapabilir sol paketinde yanlış değilsem 6 ya da 8 airbag olması gerek dijital kliması olanı tercih edebilirsiniz fakat en küçük arızada tamiri zordur ve klima panel fiyatları 6000 TL civarında gezmekte herhangi bir sorunu yok çelik jantı sis farı dijital kliması falan vardır alırken bakın bobinlerine araçta gaza yüklenince anlık titreme oluyorsa bobin arızalıdır benzinli VVT-i motorlarda rölantide titreme gayet normaldir üzerindeki LPG sistemine dikkat edin biz lovato karışımlı atiker enjektörlü leş bir şey almıştık atiker Grand'a çevirdik vs. Motor rektifiye durumunu da öğrenin Km'si yüksek almayın üst kapaktan çok az yağ kaçırması normaldir fakat daha fazla kaçırmaya başlarsa işler ciddiye binmeye başlar orta masraflı motordur sağlam olan Bosch bobinlerin 4 tanesi 5000 lira civarında gezer iridyum buji takılmaz (bize takılmaz dediler araca uymaz) bagajı aşırı geniş değildir simit LPG değil de bagaj içi LPG var yine de gayet yeterli bagaj fitili de önemli su alır oralardan sol paketlerde ayna ısıtmalı ve elektrikli arka cam ısıtmasını açıp aynalar ısınıyor mu bakın ve ayna motorunun tüm fonksiyonlarını test edin E120 kasa sedan bir Toyota Corolla alacaksanız bunlara dikkat etmeniz gerek ben kullanıcısı olarak yol tutuşu fren ve motor performansı olarak 1.6 VVT-i 110HP motoru gayet beğeniyorum ve memnun ediyor almanızı da tavsiye ederim terralarda kötü değildir onlara da yönelebilirsiniz.

2004 Corolla kullanıcısı olarak muhteşem bir araç, yol tutuşu freni 1.6 VVT-i motorunun performansı gayet iyi, alırken bobinlere baktırın elektrik sistemi bir tık gariptir arabaların sorun çıkarmaz fakat bobinlerde vs bir sorun varsa kadran gidip gelmesi yapabilir sol paketinde yanlış değilsem 6 ya da 8 airbag olması gerek dijital kliması olanı tercih edebilirsiniz fakat en küçük arızada tamiri zordur ve klima panel fiyatları 6000 TL civarında gezmekte herhangi bir sorunu yok çelik jantı sis farı dijital kliması falan vardır alırken bakın bobinlerine araçta gaza yüklenince anlık titreme oluyorsa bobin arızalıdır benzinli VVT-i motorlarda rölantide titreme gayet normaldir üzerindeki LPG sistemine dikkat edin biz lovato karışımlı atiker enjektörlü leş bir şey almıştık atiker Grand'a çevirdik vs. motor rektifiye durumunu da öğrenin Km'si yüksek almayın üst kapaktan çok az yağ kaçırması normaldir fakat daha fazla kaçırmaya başlarsa işler ciddiye binmeye başlar orta masraflı motordur sağlam olan Bosch bobinlerin 4 tanesi 5000 lira civarında gezer iridyum buji takılmaz (bize takılmaz dediler araca uymaz) bagajı aşırı geniş değildir simit LPG değil de bagaj içi LPG var yine de gayet yeterli bagaj fitili de önemli su alır oralardan sol paketlerde ayna ısıtmalı ve elektrikli arka cam ısıtmasını açıp aynalar ısınıyor mu bakın ve ayna motorunun tüm fonksiyonlarını test edin E120 kasa sedan bir Toyota Corolla alacaksanız bunlara dikkat etmeniz gerek ben kullanıcısı olarak yol tutuşu fren ve motor performansı olarak 1.6 VVT-i 110HP motoru gayet beğeniyorum ve memnun ediyor almanızı da tavsiye ederim terralarda kötü değildir onlara da yönelebilirsiniz.

Maşallah hocam döktürmüşsünüz.

Maşallah hocam döktürmüşsünüz.

Hocam ben araç için konu da açtım her şeyine kadar araştırdım 2004 Corolla alacak olursanız bana ulaşmanız yeterli zaten gerekli olanları yazdım ki zaten gayet alınabilir bir araç biz çok fazlasıyla memnunuz arkasından kovalamadığımız araba kalmadı :D

450 bin gibi kısıtlı bir bütçeye C segment D segment gibi kallavi iddialı araba önerilmesi aşırı saçma değil mi arkadaşlar? 450 ye gider C-ellyse 301 alır yoluna bakarsın. Güncel araç parça bol usta bol.

2004 Corolla kullanıcısı olarak muhteşem bir araç, yol tutuşu freni 1.6 VVT-i motorunun performansı gayet iyi, alırken bobinlere baktırın elektrik sistemi bir tık gariptir arabaların sorun çıkarmaz fakat bobinlerde vs bir sorun varsa kadran gidip gelmesi yapabilir sol paketinde yanlış değilsem 6 ya da 8 airbag olması gerek dijital kliması olanı tercih edebilirsiniz fakat en küçük arızada tamiri zordur ve klima panel fiyatları 6000 TL civarında gezmekte herhangi bir sorunu yok çelik jantı sis farı dijital kliması falan vardır alırken bakın bobinlerine araçta gaza yüklenince anlık titreme oluyorsa bobin arızalıdır benzinli VVT-i motorlarda rölantide titreme gayet normaldir üzerindeki LPG sistemine dikkat edin biz lovato karışımlı atiker enjektörlü leş bir şey almıştık atiker Grand'a çevirdik vs. Motor rektifiye durumunu da öğrenin Km'si yüksek almayın üst kapaktan çok az yağ kaçırması normaldir fakat daha fazla kaçırmaya başlarsa işler ciddiye binmeye başlar orta masraflı motordur sağlam olan Bosch bobinlerin 4 tanesi 5000 lira civarında gezer iridyum buji takılmaz (bize takılmaz dediler araca uymaz) bagajı aşırı geniş değildir simit LPG değil de bagaj içi LPG var yine de gayet yeterli bagaj fitili de önemli su alır oralardan sol paketlerde ayna ısıtmalı ve elektrikli arka cam ısıtmasını açıp aynalar ısınıyor mu bakın ve ayna motorunun tüm fonksiyonlarını test edin E120 kasa sedan bir Toyota Corolla alacaksanız bunlara dikkat etmeniz gerek ben kullanıcısı olarak yol tutuşu fren ve motor performansı olarak 1.6 VVT-i 110HP motoru gayet beğeniyorum ve memnun ediyor almanızı da tavsiye ederim terralarda kötü değildir onlara da yönelebilirsiniz.
sağolun hocam dikkat edeceğim.
450 bin gibi kısıtlı bir bütçeye C segment D segment gibi kallavi iddialı araba önerilmesi aşırı saçma değil mi arkadaşlar? 450 ye gider C-ellyse 301 alır yoluna bakarsın. Güncel araç parça bol usta bol.
onlar bile zor bulunuyor ve dizel almayı çok istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı