450-460 bin TL araç önerisi

GRBreakpoint

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese merhaba. Elimde 2014 Trend X paket Ford Focus var. Bu aracı satıp sıfır olmasa da sıfıra yakın ve sorunsuz bir otomatik şanzımanı olan bir araç bakıyorum. Açıkçası hem donanım olarak hem de motor ve şanzıman uyumluluğu olarak bir de geniş bagaj ve oturma alanı olarak kafama yatan tek bir araç var o Peugeot 308 1.2 Puretech EAT8 Style Tech paket. Bunun dışındaki mantıklı önerilere de açığım.

Herkese merhaba. Elimde 2014 trend X paket Ford focus var. Bu aracı satıp sıfır olmasa da sıfıra yakın ve sorunsuz bir otomatik şanzımanı olan bir araç bakıyorum. Açıkçası hem donanım olarak hem de motor ve şanzıman uyumluluğu olarak bir de geniş bagaj ve oturma alanı olarak kafama yatan tek bir araç var o Peugeot 308 1.2 puretech eat8 style tech paket. Bunun dışındaki mantıklı önerilere de açığım.

Toyota Corolla hiybrit.

2019 2020 var sahibindene bakın isterseniz kaba taslak baktım ama.

Bunda boya var hocam. Ben almışken boyasız almak istiyorum. Malum ufacık bir lokal boya ile halledilen bir arabanın bile airbag açmışlığı ve sıkıntısı olabiliyor. O ilanlarda bu fiyata tek bu Toyota var zaten gördüm. Sanırım bu bütçede ilk açtığım mesajdaki 308'den başka yeni, otomatik, cam tavanlı bir araç yok.

Geri
Yukarı