450-460 bin TL araç önerisi

308 hoşunuza gittiyse alınabilir.

Kafamın karıştığı bir nokta var hocam açıkçası. Zaten aracımı yeni ilana koydum henüz satılmadı ancak örneğin 2016 hatasız boyasız 78.000 binde Trendline passat var manuel dizel. Acaba D segmenti boş paket mi yoksa 308 gibi dolu, cam tavanlı bir C segmenti mi? Bu konuda çok kararsızlık yaşıyorum.

Kafamın karıştığı bir nokta var hocam açıkçası. Zaten aracımı yeni ilana koydum henüz satılmadı ancak örneğin 2016 hatasız boyasız 78.000 binde trendline Passat var manuel dizel. Acaba D segmenti boş paket mi yoksa 308 gibi dolu, cam tavanlı bir C segmenti mi? Bu konuda çok kararsızlık yaşıyorum.

Bir Passat highline 2016 ve focus Titanium 2013 sahibi olarak diyorum arabalarda doluluğa bakmanı öneririm mesela bomboş bir Passat alacağına dolu bir C segmentini tercih etmelisin ancak Peugeot marka arabaları hiç önermem ben beğenmiyorum aynı zamanda hiç sağlam değiller ben 2013 focusumu alırken 2018 Peugeot 301 veya 308'di tam hatırlamıyorum a binmiştim ve araba focus un yanında teneke gibi gelmişti.

Bir Passat highline 2016 ve focus Titanium 2013 sahibi olarak diyorum arabalarda doluluğa bakmanı öneririm mesela bomboş bir Passat alacağına dolu bir C segmentini tercih etmelisin ancak Peugeot marka arabaları hiç önermem ben beğenmiyorum aynı zamanda hiç sağlam değiller ben 2013 focusumu alırken 2018 Peugeot 301 veya 308'di tam hatırlamıyorum a binmiştim ve araba focus un yanında teneke gibi gelmişti.

Haklısınız hocam, boş araç insanı çok cezbetmiyor. Ancak Peugeot ile ilgili de olumsuz bir yorumla karşılaşmadım. Eski araçları konusunda çok şikayet vardı ve sağlam değillerdi ancak yeni 308, 3008, 2008 gibi araçları ve özellikle neredeyse rakipsiz EAT8 şanzımanı cezbetti beni.

Kafamın karıştığı bir nokta var hocam açıkçası. Zaten aracımı yeni ilana koydum henüz satılmadı ancak örneğin 2016 hatasız boyasız 78.000 binde Trendline passat var manuel dizel. Acaba D segmenti boş paket mi yoksa 308 gibi dolu, cam tavanlı bir C segmenti mi? Bu konuda çok kararsızlık yaşıyorum.
Yeni model, düşük kilometre olan hangisiyse o.

Buyurun.

Daha detaylı fotoğraflar koyarsanız satışınızda yardımcı olur.
Bu arada iyi yakıt seçimi yapmışsınız 😀
Daha detaylı fotoğraflar koyarsanız satışınızda yardımcı olur.
Bu arada iyi yakıt seçimi yapmışsınız 😀

Mesela bu ilanın resimleri gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı