450-590 bin TL arası araç önerisi

Yiğit Efe55

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 450-590 bin TL arası araç arıyorum. İstedeğim birkaç kriter var:

1. En az 125-130 beygir olsun (ne kadar fazla o kadar iyi)

2. 2013-14 yıllarında eski olmasın

3. Tercihim sedan fakat coupe veya hatchback arabalara da açığım.

4. 75 bin km altı olsun

5. Marka fark etmez ama en azından külüstür bir şey olmasın. İç sistemlerinin çok iyi olmasına gerek yok fakat dandik hissettirmesin.

6. Son olarak hasar kaydı kesinlikle olmasın. Tercihen boyasız, değişensiz ve tramersiz olması. (Lokal boya veya minik değişenler olabilir.)

Dostum aslında biraz kişisel zevkler işin içine giriyor. Ben olsam Volkswagen Scirocco alırdım. Sen tercih etmeyebilirsin dediğim gibi kişisel zevk. Bu aracın dizaynı ve yaptığı hız hoşuma gidiyor o nedenle seviyorum.

Dostum aslında biraz kişisel zevkler işin içine giriyor. Ben olsam Volkswagen Scirocco alırdım. Sen tercih etmeyebilirsin dediğim gibi kişisel zevk. Bu aracın dizaynı ve yaptığı hız hoşuma gidiyor o nedenle seviyorum.
Hocam tam model yıl var mı tercih ettiğiniz?

Merhaba arkadaşlar, 450-590 bin TL arası araç arıyorum. İstedeğim birkaç kriter var:

1. en az 125-130 beygir olsun (ne kadar fazla o kadar iyi)

2. 2013-14 yıllarında eski olmasın.

3. tercihim sedan fakat coupe veya hatchback arabalara da açığım.

4. 75 bin km altı olsun.

5. marka fark etmez ama en azından külüstür bir şey olmasın. İç sistemlerinin çok iyi olmasına gerek yok fakat dandik hissettirmesin.

6. son olarak hasar kaydı kesinlikle olmasın. Tercihen boyasız, değişensiz ve tramersiz olması. (lokal boya veya minik değişenler olabilir.)

Polo gtı öneririm. 180 beygir 2013-2014 var ama 40.000 30.000 tramerlidir.
Bu devirde 30-50 bin arası tramerin sorun çıkartacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı