450 TL 1080p Monitör Tavsiyesi

Utku Toros

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da görüldüğü üzere maksimum 450 TL bütçeli bir 1080p monitör tavsiyesi istiyorum. Aklımda Asus VP228TE var. İyi midir? İyi değilse tavsiyelerinizi nelerdir? Şimdiden teşekkürler :)

AOC i2276VWM 21.5

Biraz geçiyor ama idare et daha ucuza bulamadım. 3 yıl garantiye ve IPS panele sahip.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

tn vs ips - YouTube

AOC i2276VWM 21.5

Biraz geçiyor ama idare et daha ucuza bulamadım. 3 yıl garantiye ve IPS panele sahip.

tn vs ips - YouTube

AOC I2276VWM i2276Vwm 21.5" 5ms Led Monitör bu kadar fiyat farkı olduğu için kıllandım açıkçası :) Bu site güvenilir mi? Ya da aynı model mi? Sağolun tavsiye İçin :)

Webdenal mükemmelin ötesinde desem yeridir. Hemen gönderiyorlar süperler ama kargo ücreti alıyorlar.

Webdenal genelde en ucuz rastladığım site ve kusursuzlar. Bu yüzden son zamanlarda hep buradan alışveriş yapıyorum. Belki daha iyisi vardır bir bakayım Webdenal'a.

Bulamadım kardeşim zaten o monitör %20 indirimdeymiş. Yani daha iyisi 500 liranın üzerinde oluyor, Webdenal'da 400-500 TL arası en iyi monitör o.

Kusura bakma, IPS değil ama deyince, telefon dokunmatik değil ama altın kaplama gibi bir şey oluyor.

Bütçem buna müsaitti. Uzun araştırmalar yaptım ve HDMI bulunan ve FHD olan en uygun bu vardı diyebilirim. İki hafta oldu olacak alalım. Memnunum, üstelik Samsung'un birkaç özel ayarı var hoş yani. Dokunmatik paneli var ayrıyetten çerçeveleri ince, oldukça yakışıklı :D. Tepkime süresi de güzel.

Çoğunlukla TN panelden IPS panele geçiş yapıp kendi gözleriyle IPS paneli tecrübe etmeyenler TN panelden memnun kalabiliyor.

DVI olsun yeter HDMI girişine takmışsın boşuna kafayı.

Telefonum zaten IPS panel, çok uzun süreler uğraşırım. Ama IPS olmasa da bu monitör 90 dereceye kadar paneli oynatma imkanı veriyor. Üstelik HDMI pahalı bir teknoloji ve çoğu cihazım HDMI. DVI da olmuyor genelde D-Sub oluyor 400 liraya kadar olan monitörlerde. Boşuna taktığımı zannetmiyorum.

Telefonun nedir? Telefondaki IPS ile koca monitördeki IPS kıyaslanamaz. Ayrıca DVI girişine dönüştürücü takarak HDMI portuna çevirebiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı