450 TL Monitör Tavsiyesi

Emrullah Bingöl

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, GTX060 ekran kartlı sistem toplayacağım. Akşamları olsun, hafta sonları olsun bilgisayarı yoğun bi kullanım olacak. Paneller vs konuları oluyormuş pek anlamadım monitör işinden. Sanırım IPS-LED panel öneriliyor insanlara. Biraz daha bilgin kardeşlerin yorumlarını da almak isterim. Orta halli göz fazla yormayan monitör öneriniz var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, GTX060 ekran kartlı sistem toplayacağım. Akşamları olsun, hafta sonları olsun bilgisayarı yoğun bi kullanım olacak. Paneller vs konuları oluyormuş pek anlamadım monitör işinden. Sanırım IPS-LED panel öneriliyor insanlara. Biraz daha bilgin kardeşlerin yorumlarını da almak isterim. Orta halli göz fazla yormayan monitör öneriniz var mıdır acaba?

Merhaba;

Bir çok marka da bu fiyata uygun ürünler bulabilirsiniz. Benim önereceğim AOC ve samsung markalarıdır.

500 TL ile 400 TL arasın da mağaza fiyat değişkenlikleri gözükebilir.

SAMSUNG 21.5" LS22F350FHMXUF

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı