450 TL'ye Monitör Tavsiyesi

gorkz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıktan da anlaşılacağı üzere monitör konusunda tavsiyeye ihtiyacım var. Çıkabileceğim üst limit 450 lira. Bir de monitör konusunda özellikle nelere dikkat etmeliyim?

24" 246V5LHAB GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

Bütçeni biraz aştı ama bulabileceğin en iyi Full HD monitörlerden biridir. 24 inch Led'dir.
Monitör konusunda dikkat etmen gerekenler;
Ekran büyüklüğü, Çözünürlük, Bağlantıları(Hdmi. vga. dvi vsvs.)
Bana sorarsan ben monitörden ziyade televizyon ekranı almanı tercih ederim hz sayısı yüksek şöyle 32 inch birseyler fena olmazdı. Tabi bütçeni aşar ama hayatımda hiç monitör kullanmadım ben normal led tv'den hiç vaz geçmedim UltraHD kalitesi paha biçilemez. :)

24" 246V5LHAB GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

Bütçeni biraz aştı ama bulabileceğin en iyi Full HD monitörlerden biridir. 24 inch Led'dir.
Monitör konusunda dikkat etmen gerekenler;
Ekran büyüklüğü, Çözünürlük, Bağlantıları(Hdmi. vga. dvi vsvs.)
Bana sorarsan ben monitörden ziyade televizyon ekranı almanı tercih ederim hz sayısı yüksek şöyle 32 inch birseyler fena olmazdı. Tabi bütçeni aşar ama hayatımda hiç monitör kullanmadım ben normal led tv'den hiç vaz geçmedim UltraHD kalitesi paha biçilemez. :)
Oyun oynayanlar için dedikleriniz geçerli mi?

Oyun oynayanlar için dedikleriniz geçerli mi?
Elbette gecerli örneğin ben şuan "LG 40UB800V 40'' modelini kullanıyorum video izlerken UltraHD kalitesi konuşuyor tek eksiği 3d yok, benim için gerekte yok açıkcası. Fakat oyunlarda büyük etkisi var hem inch bakımından, hemde kalite bakımından. Şuanda kullandığım ekran kartımın çıkışı Dvi onu hdmi'a çeviren kablo yardımıyla ekrana bağladım Hdmı 4k diye geçiyor, tavsiye ederim parasını çok hak eden bir ürün. :)

Ben hiç yaşamadım, gözümden kaçmış olabilir ama görüntüyü bozacak donma, takılma, renk bozukluğu vb. bir soruna hiç rastlamadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı