450 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

Gtx950 nin 650 tl civarı bir fiyata satılıyorken, gtx1050 nin nasıl 510 tl olmasını beklersiniz. O fiyat Türkiye'ye gelicek de KDV eklenicekte üstüne kar markajı eklenicekte piuuuuu en az 700 tl olur o kart... Yinede alınabilir :)
NVIDIA, GTX 1050 ve 1050 Ti Ekran Kartlarını Duyurdu - Technopat Önce bir araştır sonra konuş derim bende. :)

Arkadaş "LOL,CS:GO,SMİTE" oynayacağım diyor. RX 460 yeter de artar bile.
Nvidia kalitesi yeter derim ve fiyat farkı yok aralarında.

510 tl Türkiyedeki satıcılara sunulacak fiyat. Yani kart bize gelene kadar fıyatı artıcak da artıcak
Bu arada anladık AMD fanboyu seni. :)

Yaklaşık 1 ay önce Webdenal'dan RX 460 almıştım. Her gün sabah akşam fiyatı kontrol ettim ve tek bir gün 453 liraya düştüğünü görür görmez sipariş verdim. Aldıktan sonra da kontrol etmeye devam ettim ama bir daha hiç o fiyata inmedi. Doların yükselmesinden ötürü şu an bilgisayar parçası almak pek mantıklı değil ama arkadaşın yukarda önerdiği site şu an benim dediğim siteden daha ucuz. Düşünmenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı