450 TL Kasa ve PSU Önerisi

Hepinize merhebalar sistem toplamaya bukadar yaklaşmışken parçaları doğrulamak isterim nerdeyse bütün parçalardan eminim lakin kasa dan bir türlü emin olamıyorum. Kırmızı ve siyah renklerinin uyumuna bayılıyorum o yüzden aynı renk uyumunu kasada da görmek istiyorum lakin sade bir kasada olabilir. Sistemimi görmek için bir penceresi olabilir. Yanında da en az 600w bir güç kaynağı olsa yeterlidir. Şimdiden teşekkürler.
Uygun bütçeli kaliteli bir kasa. ZALMAN R1 600LE 600W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Kasada mavi led var bende düşündüm o kasayı ama birazda kalitesiz göründü gözüme ayrıca kapaklı bir kasa ve öndeki fanlarda durumlar nasıl oluyor mesela fan hava çekmek istiyor kapak var nasıl çekicek yad a hava atmak istiyorsa nasıl atıcak kafamda deli sorular.
Kasanın önündeki kapakları ve üstteki kapakları açabiliyorsun.Ayrıca kasanın önündeki kapağı açınca ordan fan hızını ayarlaya biliyorsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı