450 TL mouse ve mousepad önerisi

MehmetSengul

Picopat
Yer
C:\BurdaBiryerde
Daha fazla  
Meslek
Web Dev.
Merhaba; arkadaşlar, League of Legends ve Counter-Strike: Global offensive oyunları için önerebilececeğin mouse ve mousepad var mıdır?

Bütçem 450TL 3-4 yıl gitmesini istiyorum teknolojiden geri kalmak istemiyorum mouse olarak.

Mousepad önerisnde bulunacak arkadaşlar klavyeyi ve Mouse'ı kaplayacak boyutta olursa çok minettar olurum.
Not: Toplam ( 450TL mouse + mousepad dahil)

İyi forumlar arkadaşlar.

Mouse:

Mousepad:

Long pad:

Mouse:

Mousepad:

Long pad:
Hocam, Razer kullandınız mı hiç ? ben kulaklığını kullanmıştım ve kalitesiz çıkmıştı direk yıpranıyor ve iskeletleri kırılıyor. Mouse'na bulaşmak istemiyorum aslında öneri için teşekkürler.

Hocam, Razer kullandınız mı hiç? Ben kulaklığını kullanmıştım ve kalitesiz çıkmıştı direk yıpranıyor ve iskeletleri kırılıyor. Mouse'na bulaşmak istemiyorum aslında öneri için teşekkürler.

Ben değil de arkadaşım birkaç yıldır kullanıyor bir sorunu olmadı.

Mouse:

Mousepad:

Long pad:
Attığın modelin sensörü yaklaşık 10 yıllık, bilgisayarcıdaki farenin bile sensörü daha iyidir.
Merhaba; arkadaşlar, League of Legends ve counter-Strike: Global offensive oyunları için önerebilececeğin mouse ve mousepad var mıdır?

Bütçem 450TL 3-4 yıl gitmesini istiyorum teknolojiden geri kalmak istemiyorum mouse olarak.

Mousepad önerisnde bulunacak arkadaşlar klavyeyi ve Mouse'ı kaplayacak boyutta olursa çok minettar olurum.
Not: Toplam ( 450TL mouse + mousepad dahil)

İyi forumlar arkadaşlar.

Dostum elinin boyutları nedir? Bileğinden orta parmağına kadar ölç ve baş parmağın birleşikken eninin ölçüp boyutlarını yazar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı