450 TL red switch klavye önerisi

Bu bütçede mekanik önermiyorum. En kötü Royal Kludge G87 alınmalı.

Hocam mekanik almakta kararlıyım, sıkıntıları da olsa her türlü Performax alacağım bir şey bulamazsam.
Hocam mükemmel bir klavye buldum bu fiyata:
Alınır bu klavye zaten indirimde blue switch modeli 383 tl.
Hocam gördüm bunu daha önce, görünümünü hiç beğenmedim klavyenin.
Ama cidden bunun dışında yok diyorsanız, alacağım herhalde.

Hocam mekanik almakta kararlıyım, sıkıntıları da olsa her türlü Performax alacağım bir şey bulamazsam.

Hocam görünümü çok iyi olmayabilir ama kalitesi performaxtan kat kat daha iyi olduğu kesin.

Arkadaşıma 7 ay önce K552 almasını önermiştim o zamandan bu zamana kadar sorunsuz kullanıyor. Ayrıca bu klavye "hot swap" yani Switch bozulması karşın başka bir Outemu siyah, kırmızı, mavi, kahverengi vb. takabilirsin lehimleme gibi işlerler upraşmazsın. Ayrıca bazı satıcılar yanında 4 adet yedek Switch veriyor yani sıkıntı çıkarsa rahatça çıkarıp takıp kullanmaya devam edebilirsin.

Arkadaşıma 7 ay önce K552 almasını önermiştim o zamandan bu zamana kadar sorunsuz kullanıyor. Ayrıca bu klavye "hot swap" yani Switch bozulması karşın başka bir Outemu siyah, kırmızı, mavi, kahverengi vb. takabilirsin. Ayrıca bazı satıcılar yanında 4 adet yedek Switch veriyor yani sıkıntı çıkarsa rahatça çıkarıp takıp kullanmaya devam edebilirsin.
590 lira hocam.

Ama cidden bunun dışında yok diyorsanız, alacağım herhalde.
Hocam neyini beğenmediniz ki görünüşünün:)
1653504832255.png

Gayet hoş duruyor.
Arkadaşıma 7 ay önce K552 almasını önermiştim o zamandan bu zamana kadar sorunsuz kullanıyor. Ayrıca bu klavye "hot swap" yani Switch bozulması karşın başka bir Outemu siyah, kırmızı, mavi, kahverengi vb. takabilirsin lehimleme gibi işlerler upraşmazsın. Ayrıca bazı satıcılar yanında 4 adet yedek Switch veriyor yani sıkıntı çıkarsa rahatça çıkarıp takıp kullanmaya devam edebilirsin.
Arkdaşaın bütçesi ona yetmiyor.
Yurdışından geldiği için prime kargoyu ödemiyor diye biliyorum.(yanlış olabilir)
Hocam kumara daha iyidir ama prime kapsamıyor diye biliyorum yurdışı kargosunu

Geri
Yukarı