450 TL'ye SSD tavsiyesi

Bütçenizde 250GB için 860 EVO, 500GB için WD Blue'dan iyisi yoktur.

250 GB arıyorsanız Samsung'dan şaşmayın.
480 GB arıyorsanız ve bütçenizi 50 TL kadar arttırabilirseniz Patriot Burst modeline bakabilirsiniz:
WD Blue'nun fiyatı iyi düşmüş, alınabilir:

Ben de merak ettim üzgün sebebini şimdi bak :D
Hocam aynı sebep. Yine hakkında tonlarca şikayet bulunan, sağlığı çok hızlıca düşen, ara sıra çok nadirde rastlansa vadettiği okuma/yazma hızlarını vermeyen bir SSD önerirseniz üzgün emojisi koymam gayet normal bence. O modelin A400'den kat kat saha çok şikayeti var, haberiniz olsun.

Hocam aynı sebep. Yine hakkında tonlarca şikayet bulunan, sağlığı çok hızlıca düşen, ara sıra çok nadirde rastlansa vadettiği okuma/yazma hızlarını vermeyen bir SSD önerirseniz üzgün emojisi koymam gayet normal bence. O modelin A400'den kat kat saha çok şikayeti var, haberiniz olsun.
Hocam zaten o yüzden belirttim şikayet olan model çoğunlukla Plus modeli , Ultra 3D modelini çok kullandım ve kullandırttım ve pek şikayetini de görmedim önermemin sebebi odur. Yoksa ben mi gözden kaçırıyorum.

Hocam örnek verebilir misiniz, Ultra 3D ile şikayet göremedim ben pek. Bir de Ultra 3D'nin donanım olarak WD Blue 3D ile neredeyse aynı olması lazım, farklı bir şey mi var kaçırdığım?

Geri
Yukarı