4500-5000 TL PC Toplama

Aynen ikinci sistemi beğendim baya da tek tek toplamak daha iyi degilmi sizce ve kutusuz felan yazıyor ikinci el mi oluyor
Hayır ikinci el değil, bazen hazır bir sistem daha avantaja gelebiliyor. Bu fiyata bu sistemi biraz zor bulursunuz.

Bu devirde hazır sistem alınmaz. Ben aşağıdaki sistemi öneririm. Bütçenizi 405 TL aşıyor ama bütçenizi sonuna kadar zorlayıp bunu alın.

Yanar dönerli istiyorsanız kasayı bununla değiştirin.

PSU çok kalitesiz. Bu sistem o güç kaynağına yük bindirecektir. Yanması olası. Kioxia SSD'ye çok güven olmaz. TR200 modelinin üstüne Kioxia markasının basıldığını düşünüyorum. 1650 Super varken RX 580 alınmaz kimse önermiyor bu kartı zaten.

+
Bu devirde hazır sistem alınmaz. Ben aşağıdaki sistemi öneririm. Bütçenizi 405 TL aşıyor ama bütçenizi sonuna kadar zorlayıp bunu alın.

Yanar dönerli istiyorsanız kasayı bununla değiştirin.

PSU çok kalitesiz. Bu sistem o güç kaynağına yük bindirecektir. Yanması olası. Kioxia SSD'ye çok güven olmaz. TR200 modelinin üstüne Kioxia markasının basıldığını düşünüyorum. 1650 Super varken RX 580 alınmaz kimse önermiyor bu kartı zaten.

Bişi sorucam anakart 2999 MHz kadar destekliyormuş ram ile işlemci uyumsuzluğu olurmu ve ben 2 tane 8lik ram almak istiyorum ona göre anakart mi almam lazım kaç MHz olması lazım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı