4500₺ bütçeyle G-Sync destekli 165Hz monitör önerisi

Bütçe
4,5 bin tl

lenory

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 165 Hz değerinde bir monitör arıyorum ama ben bulamadım.

NVIDIA kullandığım için G-Sync'li olmasını istiyorum. Bütçem 4.500 TL civarı.

İşlemci, RAM'im iyi, yüksek FPS'ler alıyorum.

Online sipariş etmek istemiyorum, MediaMarkt - Teknosa - İtopya gibi mağazalara gidebilirim.

Ayrıca 24 inç veya 24,5 inç olması daha iyi olacak çünkü FPS oyunları oynuyorum ve devasa ekran istemiyorum

Son düzenleme:
Kanka girersen siteye 100TL uyguna 24 de var ben incele diye atmıştım

Bir anda 27 inc yazıyordu bulamamıştım pardon.

Dell 23.8" G2422HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR bu ile
Bunun ne farkı var, G-Sync var mı ikisinde de?

Yardımcı olursaniz sevinirim arkadaşlar

Bir anda 27 inc yazıyordu bulamamıştım pardon.

Dell 23.8" G2422HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR bu ile.
Bunun ne farkı var, G-Sync var mı ikisinde de?

Yardımcı olursaniz sevinirim arkadaşlar.

İkisi de G-Sync destekliyor. AOC olan renk olarak daha iyi, o yüzden ikisi de aynı fiyattayken bence AOC'u almak daha mantıklı olur. Alternatif olarak buna da bakabilirsiniz:
Bu monitörde G-Sync destekliyor.

G-Sync konusuna fazla takılmayın hocam FreeSync destekleyen G24-20 de bile G-Sync açılabiliyor. Muhtemel bakacağınız çoğu 165 Hertz monitörde yazmasa bile G-Sync olacaktır.

İkisi de G-Sync destekliyor. AOC olan renk olarak daha iyi, o yüzden ikisi de aynı fiyattayken bence AOC'u almak daha mantıklı olur. Alternatif olarak buna da bakabilirsiniz:
Bu monitörde G-Sync destekliyor.
Peki hocam 27 inç tercih etmek istiyorum da sizce bu mu yoksa aoc mi arasında dağlar kadar fark var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı