4500 TL bilgisayar önerisi

Şu an dediğim fiyatlara alabileceğim en iyi şey attığınız linkteki bigisayar mı yarın bilgisayar almaya gideceğim çünkü ve alacağım ilk bilgisayar olacak o yüzden biraz heyecanlıyım.
Direkt olarak almayın. Dediğim özelleştirmeleri yaparak alın. Stok halinde kasa ve PSU BERBAT. Corsair Spec Delta ile değiştirin.

Merhaba, ben birkaç gün içinde yeni bir bilgisayar alacağım fakat ailemin çok fazla bir bütçesi yok. Taksitle alacağım bir bilgisayarım olacak. Bütçem 4500 TL civarı (4500'ün biraz daha da üstü olabilir çok aşmadığı sürece) bana bu civarda bir bilgisayar önerirseniz çok mutlu olurum. Sanırım bilgisayarımı alacağım yer İtopya olacak. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
Herşey dahil bir sistem alt ile orta segment arasında da bir sistem hem

Kasayı değiştirince PSU da değişiyor zaten. Corsair Spec Delta'nın içinde Corsair VS550 White PSU var.
Mevcut kasanın içinde Rampage var, dandik. 317 TL farkla kasayı Corsair Spec Delta yapın. 2700X'li hali bütçeyi aşarsa 2600 yapın işlemciyi.
@mr_hidir
1.'si adam her şey dahil istemiyor.
2.'si attığın sistem iyi değil. A320 anakart, Powerboost bileşenler, Everest ekipmanlar...
Alınmaz.

Kasayı değiştirince PSU da değişiyor zaten. Corsair Spec Delta'nın içinde Corsair VS550 White PSU var.
Mevcut kasanın içinde Rampage var, dandik. 317 TL farkla kasayı Corsair Spec Delta yapın. 2700X'li hali bütçeyi aşarsa 2600 yapın işlemciyi.
@mr_hidir
2.'si attığın sistem iyi değil. A320 anakart, Powerboost bileşenler, Everest ekipmanlar...
Alınmaz.
Işlemcimi ryzen 5 3500x yapsam daha iyi olmaz mı? Param ona yeter sanırım.

@mr_hidir
Alınmaz.
Adamın bütçesinin farkında mısın acaba ne bekliyorsun 2060 falan mı takayım ayrıca her şey dahil istemediğini de yeni farkettim

Adamın bütçesinin farkında mısın acaba ne bekliyorsun 2060 falan mı takayım ayrıca her şey dahil istemediğini de yeni farkettim
Evet adamın bütçesinin farkında ve ona göre 1660 Super'li ve içerisinde dandik çin malı olmayan bir öneride bulunmuş. Konuyu tam okumadan, PC bileşenlerine hakim olmadan yorum yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı