4500 TL bilgisayar önerisi

Bu arada haberin olsun Gigabyte Windforce soğutma konusunda çok iyi değil.

Peki bir şey soracağım izlediğim bazi videolarda 3500X'in R7 2700X'i geçtiğini gördüm kafam bu konuda cok karıştı bana bu konuda yardım eder misin?
Bu arada haberin olsun Gigabyte Windforce soğutma konusunda çok iyi değil.
Bu konuda yapabileceğim çok bir şey yok sanırım 2060 a param yeterse almayı düşünüyorum ama bir delilik yapıp süper de alabilirim.

Resimde görmüş oldugun sistemin aynısını aldım umarım memnun kalırım seninde almanı tavsiye ederim parçaların bazılarında degişiklik yapabilirsin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200229-134409.png
    Screenshot_20200229-134409.png
    140,4 KB · Görüntüleme: 19
4.700 TL ediyor, 200 TL sorun olursa SSD'yi SATA 240 GB al, bütçeye tam uyar böylece.

Eki Görüntüle 507592

Bu siteden bu fiyata bu sistemden daha performanslısı dizilemiyor ben de denedim ama sonra baktım ki parçası parçasına aynı dizmişim 😂.

Alacaksanız bu sistemi alın ama ben olsam ilk 1TB HDD'mi alır ilerleyen vakitte elime para geçtiğinde bu SSD'yi alırdım bu tamamen size kalmış ama şuan indirimdeyken kaçırmayın.

Bu siteden bu fiyata bu sistemden daha performanslısı dizilemiyor bende denedim ama sonra baktım ki parçası parçasına aynı dizmişim 😂.

Alacaksanız bu sistemi alın ama ben olsam ilk 1TB HDD'mi alır ilerleyen vakitte elime para geçtiğinde bu SSD'yi alırdım bu tamamen size kalmış ama şu an indirimdeyken kaçırmayın.

Sanırım SSD ile HDD'yi aynı zamanda alacağım zaten ama verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.

Aldı mı bilgisayarı itopyadan almak mantıksız gidip alacağına göre istanbuldasın. Sinerji çok dah uygun ve mağzası var oraya gidip almanı tavsiye ederim.
Hayır. Adana'dayım ben ve bilgisayarı almadım. Son sistem olarak bunu düşünüyorum. Sence nasıl?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200301-131822.png
    Screenshot_20200301-131822.png
    176,8 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı