4500 TL bilgisayar önerisi

Kasayı değiştirince PSU da değişiyor zaten. Corsair Spec Delta'nın içinde Corsair VS550 White PSU var.
Mevcut kasanın içinde Rampage var, dandik. 317 TL farkla kasayı Corsair Spec Delta yapın. 2700X'li hali bütçeyi aşarsa 2600 yapın işlemciyi.
@mr_hidir
1.'si adam her şey dahil istemiyor.
2.'si attığın sistem iyi değil. A320 anakart, Powerboost bileşenler, Everest ekipmanlar...
Alınmaz.
Ryzen 5 3500x alacağım sanırım işlemciyi biraz daha yükseltmek paramı çok azaltmıyor ryzen 7 2700x le ryzen 5 3500 z arasında 60 lira fark oluyor
Ryzen 5 3500x alacağım sanırım işlemciyi biraz daha yükseltmek paramı çok azaltmıyor ryzen 7 2700x le ryzen 5 3500 z arasında 60 lira fark oluyor
3500z demişim 3500x.

2700X alacak para varsa 2700X kalsın, 2700X üstüne 60 lira ödeyip 3500X almak mantıklı değil. 3500X daha kötü bir işlemci. Fazla para verince daha iyi olmuyor.
Para yetse 2700X, yetmezse 2600 yap.

@mr_hidir
Adamın bütçesinin farkındayım ve bütçesine göre gayet iyi bir PC önerdim, git oku.
Senin gibi bodoslama atlayıp abuk subuk bileşen önermiyorum dikkat ettiysen. Bütçeye her şey dahil olsa gidip ona göre öneririm. Okumaktan bu kadar aciz olma.

2700X alacak para varsa 2700X kalsın, 2700X üstüne 60 lira ödeyip 3500X almak mantıklı değil. 3500X daha kötü bir işlemci. Fazla para verince daha iyi olmuyor.
Para yetse 2700X, yetmezse 2600 yap.

@mr_hidir
Adamın bütçesinin farkındayım ve bütçesine göre gayet iyi bir PC önerdim, git oku.
Senin gibi bodoslama atlayıp abuk subuk bileşen önermiyorum dikkat ettiysen. Bütçeye her şey dahil olsa gidip ona göre öneririm. Okumaktan bu kadar aciz olma.

Tüm yardımların ve yardımlarınız için teşekkür ederim, sizleri sorularımla yorduğum için de özür dilerim. :)

Bilgisayarımı aldığımda fotoğrafını atmadan çözüldü yapmayacağım. :)
Dediğim gibi yapıyorsun değil mi? Kasayı Corsair Spec Delta yapacaksın. İşlemciyi 2700X bırak, SSD'den kıs bütçen yetmezse. Yeterse SSD de kalsın. 3500X yapma işlemciyi.

Dediğim gibi yapıyorsun değil mi? Kasayı Corsair Spec Delta yapacaksın. İşlemciyi 2700X bırak, SSD'den kıs bütçen yetmezse. Yeterse SSD'de kalsın. 3500X yapma işlemciyi.

Aynen senin dediğini yapacağım ama bütçem yetiyor hatta bütçem RTX 2060 yapmaya bile yetiyor kasa ile birlikte.
Aynen senin dediğini yapacağım ama bütçem yetiyor hatta bütçem RTX 2060 yapmaya bile yetiyor kasa ile birlikte.

Ama süperi alacak param yok 2060 normal alacağım 6 GB'lik versiyonu olan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı