4500 TL Ekran kartı önerisi

Bütçe
4500
@Newasky @MzSe @Rustin Cohle hocam peki RX 6600 için önerebileceğiniz marka var mıdır? Mesela Sapphire veya XFX veya ASUS arasında ne kadar fark olur?

ASUS ve XFX öneririm Sapphire alan tanıdıklarım sorun yaşadı XFX alan bir arkadaşımdada siyah ekran sorunları oldu ASUS tarafında sorun duymadım ama illaki yazılımsal hatalar olabilir.

@Newasky @MzSe @Rustin Cohle hocam peki RX 6600 için önerebileceğiniz marka var mıdır? Mesela Sapphire veya XFX veya ASUS arasında ne kadar fark olur?
RX 6600 için Asus Dual> XFX Swft> Sapphire Pulse sıralaması yapılabilir. Aradaki fiyat farkına bağlı. En ucuzunu alsanız da sorun çıkmaz.

@Rustin Cohle @MzSe @Newasky hocam meşgul etmeyeyim daha fazla son bir sorum olacak. Ben Denizli'de üniversite öğrencisiyim de internetteki ilanlarda bu bölgede yok neredeyse. İstanbul, İzmir gibi şehirlerden alsam sıkıntı yaşar mıyım? Ne gibi şeylere dikkat etmeli?

@Rustin Cohle @MzSe @Newasky hocam meşgul etmeyeyim daha fazla son bir sorum olacak. Ben Denizli'de üniversite öğrencisiyim de internetteki ilanlarda bu bölgede yok neredeyse. İstanbul, İzmir gibi şehirlerden alsam sıkıntı yaşar mıyım? Ne gibi şeylere dikkat etmeli?
Sahibinden (Param Güvende ile olmak şartıyla) ve Dolap gibi yerlere bakabilirsiniz. Sıcaklık değerleri, performans, kartın fiziksel ve yazılımsal durumu kontrol edilmeli.

Benim önerim alacağınız 2.el kartı kendiniz bizzat gidip sıcaklık testlerini, oyun testlerini yapmanız. Temiz çıkarsa alabilirsiniz.

Hocam biraz araştırdım ama maalesef aradığım fiyatlarda bulamadım 6660XT, bütçeyi de arttıramıyorum maalesef. Gigabyte marka 2060 alacağım gibi duruyor 4000 TL'ye. Garantisi sürüyormuş, 1 yılı varmış daha. Gigabyte üzer m acaba ne dersiniz? @Newasky @Rustin Cohle @MzSe

Yeni konular

Geri
Yukarı