4500 TL Ekran kartı önerisi

Bütçe
4500
@Rustin Cohle @MzSe @Newasky hocam meşgul etmeyeyim daha fazla son bir sorum olacak. Ben Denizli'de üniversite öğrencisiyim de internetteki ilanlarda bu bölgede yok neredeyse. İstanbul, İzmir gibi şehirlerden alsam sıkıntı yaşar mıyım? Ne gibi şeylere dikkat etmeli?
Param Güvende ile alırsanız hem test etme şansınız olur hem de güvenilirlik sıkıntısı yaşamazsınız.

Hocam biraz araştırdım ama maalesef aradığım fiyatlarda bulamadım 6660XT, bütçeyi de arttıramıyorum maalesef. Gigabyte marka 2060 alacağım gibi duruyor 4000 TL'ye. Garantisi sürüyormuş, 1 yılı varmış daha. Gigabyte üzer m acaba ne dersiniz? @Newasky @Rustin Cohle @MzSe

Gigabyte 2060 Windforce ise kesinlikle alınmaz isterse 3500 TL olsun dehşet ısınıyor kart.

Rtx 2060 süper - Galax Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 1056035719

GARANTİLİ RTX 2060 SUPER EKRAN KARTI RTX2060 - Nvidia Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 1055403101

2060 Super bakın bence.

Hocam biraz araştırdım ama maalesef aradığım fiyatlarda bulamadım 6660XT, bütçeyi de arttıramıyorum maalesef. Gigabyte marka 2060 alacağım gibi duruyor 4000 TL'ye. Garantisi sürüyormuş, 1 yılı varmış daha. Gigabyte üzer m acaba ne dersiniz? @Newasky @Rustin Cohle @MzSe
Isınma sorunu olan modelden bahsediyorsunuz sanırsam. Bence biraz daha araştırın. Kargo ile alacaksanız hangi şehir olduğu fark etmez.

2.el şu sıralar mining yapılmış kart kaynıyor, bazısı yazmıyor, sorunca cevaplamıyor. Güvenemediğimden sıfır rx 6600 aldım, amd düzeltmiş işi, çok keyifli.

Hocam attığınız 2. link çok ilgimi çekti, ne gibi testler yaptırmalıyım acaba? 2.el bilgisayar parçası ilk defa alacağım, fazla bilgim yok.

@Newasky ASUS RX 6600 XT hocam şöyle bir ilan var, arkadaş 9 ay kadar mining yapmış 5.100 TL'ye bırakıyor alınır mı sizce?

Son düzenleme:
Hocam attığınız 2. link çok ilgimi çekti, ne gibi testler yaptırmalıyım acaba? 2.el bilgisayar parçası ilk defa alacağım, fazla bilgim yok.

@Newasky ASUS RX 6600 XT hocam şöyle bir ilan var, arkadaş 9 ay kadar mining yapmış 5.100 TL'ye bırakıyor alınır mı sizce?
Değerleri görmeden kesin bir yargı bildirmek doğru olmaz, kartın madencilikte hangi şartlarda çalıştırıldığını da bilmek gerek.

FurMark, AIDA64 gibi programlarla test edilmeli, fiyat pek yüksek değil gibi.

Hocam başka bir arkadaşla konuştuk. MSI RTX 2060 ürünü 4000 TL'ye bırakıyor. FurMark testini attı. Değerler iyi gibi geldi bana sizlere de sormak istiyorum. Ama tek sıkıntısı faturası yok. Fatura olmaması sıkıntı yaratır mı?

IMG-20221029-WA0005.jpg

IMG-20221029-WA0004.jpg

IMG-20221029-WA0002.jpg

FurMark Testi
Videoyu şimdi yüklediğim için görüntü kalitesi düşük. Değerler arkadaşın söylediği gibi. 1080p 8X MSAA ortalama 140 FPS.

Yeni konular

Geri
Yukarı