4500 TL Hazir Sistem

Daha Satın almadim acaba o kadar kisiye sordum siz ne önerirsiniz ?
Bu fiyata GTX 1660S sistem toplayamazsın, sadece 1660S zaten 2500 TL. I3 10100F ve anakart da 1400 TL. Kalan parçalara 600 TL. :D

Daha önce kullandın mı? Benim çevremde kullanan arkadaşlarımdan memnun kalan görmedim. Kronik sorunlu olduğu söyleniyor.

Bunlara yeniden bakın bence :)

Bilgisi olmayan birkaç kişinin kafadan atma yorumlarını umursamayın. Daha markasını bile bilmeden yorum yapıyorlar. O ürün, 260 TL fiyat bandındaki en iyi SSD olabilir. PSU hakkında çok bir bilgim yok. Ne kötü, ne iyi. Belki daha iyisi olabilirdi. Önemli parçalardan kısılmış gibi duruyor.

Kasa ve PSU sıkıntı gibi duruyor ama bildiğim kadarıyla aigo markasının üstüne etiket basıyorlardı.

Neyse hayırlı olsun diyelim.

Daha iyisini alabilir miyim?

Bilgisi olmayan birkaç kişinin kafadan atma yorumlarını umursamayın. Daha markasını bile bilmeden yorum yapıyorlar. O ürün, 260 TL fiyat bandındaki en iyi SSD olabilir. PSU hakkında çok bir bilgim yok. Ne kötü, ne iyi. Belki daha iyisi olabilirdi. Önemli parçalardan kısılmış gibi duruyor.

4800 TL'ye ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce kullandın mı? Benim çevremde kullanan arkadaşlarımdan memnun kalan görmedim. Kronik sorunlu olduğu söyleniyor.
Karıştırıyorsun. Kronik sorunlu falan değil. Büyük ihtimalle çevrende kullanan yok. Sadece haklı çıkmak için bunu diyorsun. Daha önce kullanıp kullanmamasının bir önemi yok. İstatistikler ortada.
Kaliteli bir ürün. Bilmeden yorum yapmazsan sevinirim.

Geri
Yukarı