7000 TL hazir sistem tavsiyesi

Aquarius 5T-10 | Game Garaj + benim dediğim yükseltmeler olursa daha iyi olur hocam.

Monitör olarak bütçeniz ne kadar? Kulaklık gayet iyi mouse de gayet iyi fakat VA panel oyunlarda biraz yavaş olabilir. Sanırsam en hızlı paneller TN> IPS >VA idi. VA'lar yavaş diye duymuştum.
Şu anki VA paneller gayet hızlı ve TN panelin renkleri çok çok kötü. IPS'e bütçe yetmiyorsa net VA alınmalı.

Şu anki VA paneller gayet hızlı ve TN panelin renkleri çok çok kötü. IPS'e bütçe yetmiyorsa net VA alınmalı.

Hocam TN paneli zaten biliyorum fakat VA'larda öyle duyduğum çok şey vardı. Bence en iyisi VA panel yerine IPS panel alması olur. VA panellerde ghosting sorunununda çok yaşandığını duydum. (Amacım kötülemek değil bu arada).

Hocam yanlış anlamayın ama istediğiniz sistem özelliklerinde kasa sadece 7K civarında tutuyor, bunun yanında en kötü markalardan toplanan ekipmanlar ile birlikte gene minimum 8-9 k civarına denk gelecektir maaliyetler. Bu yüzden bütçenizi arttırmaya çalışın.

Hocam yanlış anlamayın ama istediğiniz sistem özelliklerinde kasa sadece 7K civarında tutuyor, bunun yanında en kötü markalardan toplanan ekipmanlar ile birlikte gene minimum 8-9 k civarına denk gelecektir maaliyetler. Bu yüzden bütçenizi arttırmaya çalışın.

Ekipmanlar dahil değil hocam verdiğim butceye.

sdsdsd-1.jpg

SSD belki değişebilir sadece örnek olarak koydum ama bu bantta en uygun F/P olarak bunlar var. Tek tek internetten alarak parçaları kendin toplarsan düz 7K civarında bulabilirsin diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı