7000 TL hazir sistem tavsiyesi

Eki Görüntüle 789926

SSD belki değişebilir sadece örnek olarak koydum ama bu bantta en uygun F/P olarak bunlar var. Tek tek internetten alarak parçaları kendin toplarsan düz 7K civarında bulabilirsin diye düşünüyorum.

Hocam SSD kötü (A400'ün her versiyonu kötü A2000 olsa neyse.), PSU kronik sorunlu, ekran kartında da ısınma sorunu var. Ayrıca bu bütçeye 3100 olmamış.

Hocam SSD kötü, (A400'ün her versiyonu kötü A2000 olsa neyse.) PSU kronik sorunlu, ekran kartında da ısınma sorunu var. Ayrıca bu bütçeye 3100 olmamış.

Haklısınız hocam doğrudur. Kronik olarak araştırmadım ama yazdığım gibi yani o ekran kartına uyabilecek en ucuz parçaları koymaya çalışarak bir sistem toplama ekranı koydum ki arkadaş için o ekran kartı ile iyi bir sistemin zor olduğunu anlasın diye aslında. Ekran kartında bu bütçeye çıkınca geri kalan parçalar düşüyor.

Haklısınız hocam doğrudur. Kronik olarak araştırmadım ama yazdığım gibi yani o ekran kartına uyabilecek en ucuz parçaları koymaya çalışarak bir sistem toplama ekranı koydum ki arkadaş için o ekran kartı ile iyi bir sistemin zor olduğunu anlasın diye aslında. Ekran kartında bu bütçeye çıkınca geri kalan parçalar düşüyor.

Hocam hatanızı anlamanız güzel bir şey de aslında bu bütçeye rahatlıkla RTX 2060 sığabiliyor. Siz bir yerlerde patlamışsınız.

Aquarius 5T-10 | Game Garaj + benim dediğim yükseltmeler olursa daha iyi olur hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı