4500 TL Laptop Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GorkemBT

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar benim 4500 TL lik bir bütçem var. Ve bir laptop almak istiyorum benim beğendiğim laptop: asus n551vw dahada iyisi varsa linkini atarsanız sevinirim.

Daha çok oyun oynarken video çekip paylaşan ve oyun oynamaya yatkın olarak alıcağım.

Teşekkürler. İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus n551vw en iyi çözüm olmakta ben de bir arkadaşıma onu tavsiye ettim. Fakat O bilgisayarı alırsan dotum 200 tl lik bir notebook soğutucusu da alman lazım çünkü asuslar özellikle o performansta ise çok ısınıyor ve yeterli soğutma sistemine sahip değil soğutucu da alabilirsen en iyi çözüm :D

Asus değilde, sana monster önerebilirim. Özellikle oyunsever biri isen aldığın bilgisayarın oyunun hakkını vermesi ve ısınmaması en çok istediğimiz olaylar. Monster bu iki olaydada üstüne tanımıyor. Monster kullanan biri olarak yazıyorum. Ama sen şimdi "Ben tasarım açısındanda iyi bir laptop istiyorum" dersen o zaman tabiki Asus. Yalnız bilgisayar alacaksan yeni nesil olmasına dikkat et. Overclock etmede yeni nesil ve güçlü soğutma şart.

İyide benim vatandan almam gerekiyor. İnternetten sipariş veremem. Asus umu öneriyorsunuz ozaman?

İyide benim vatandan almam gerekiyor. İnternetten sipariş veremem. Asus umu öneriyorsunuz ozaman?
Neden internetten alamıyorsunuz? Valla benim tavsiyem monster, hem ekran kartı hem soğutmada asustan daha iyi.

970m li laptop var bende. Victor p703 3940 tl ye aldım ben bile bazen acıyorum değdi mi diye kaldı ki şimdi 970m ler çok daha pahalı. Sen gidip 960m yani masaüstünde gtx 750 ti ye yakın gtx 760 ın gerisinde bir karta o parayı vereceksen hiç alma daha iyi. O paraya git kazak al, mont falan al bir işe yarasın. Gidip monster al bari parana değsin.

Düzenleme: Ben bunu 860m ( 960m in nerdeyse aynısı) sli durumu kadar güçlü olan 970m kullanıcısı olarak diyorsam beni dinle.

NVIDIA GeForce GTX 960M

Al incele. Gidip bütçene yakın 965m veya 970m bir monster varsa onu tercih et.

Masaüstü kullanmak istemiyorum ve internetten almak gibi bir imkanım yok. Asus n551vw kötü mü?

Masaüstü kullanmak istemiyorum ve internetten almak gibi bir imkanım yok. Asus n551vw kötü mü?

Bak arkadaşım arkadaşkarın da dediği gibi soğutma konusunda Msi ve Monster'ın üstüne yok. Ben anakart konusunda da Msi'ın daha ilerde olduğunu düşünüyorum, laptopları ondan pahalı. Ama Asus n551vw modelini de altına kaliteli bir notebook soğutucusu alarak rahatlıkla kullanabilirsin. :D

Ben kötü demiyorum sadece seni soğtucudan kurtarmak istiyorum. Fazladan yük. Hem sen nerde oturuyorsun? İstanbulda isen ben bi git derim monster bayisine içine sinmezse almazsın. Maksat soğutucu yükünden kurtulmak. "Benim için sıkıntı yok taşırım soğutucuyu" dersen o zaman gönül rahatlığıyla asusu alabilirsin

Soğutucuyu taşıyabilirim fakat Asus iyi mi o modeli ? Ankaradayım bu arada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı