4500 TL Laptop Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4500 tl veriyor adama git pili kötü alma diyor ama sözde pil 1 yıl dayanır. Dayanağın ne senin?? Nereden uydurdun bunu 1 yıl dayanma işini. Bütün monster , sager, eurocom , aurus gibi clevo kasa alanlar aptal durumuna düştüler pilleri kötü çünkü adamların :(

Listeye dikkatli bak. O ürünün bulunduğu listeye listede bir tek 5800 tl ye 8 hücreli Li-on pil var. Aynı fiyata Gtx 970m 8 hücreli Li-on Msi var fark bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala pil diyor adam Allahım sen bana sabır ver.

Dostum ben sana Gtx 960m'i savunmuyorum. Ben Gtx 970m 6Gb ile 4 hücreli polymer pil iyi bir kombinasyon olmadığını söylüyorum.

Gittin adama asus 960m önermedin mi? Kim takar pili oyun oynamayacaksak 4500 tl verip. Kötü kombinasyon diyorsun da 4000 tl de 960m bulunması çok daha rezalet bir kombinasyon.

Dostum senin pilin bilgilerini gönderirir misin?(gerçekçi olsun lütfen) ve zaten Li-on pilde akıllı şarj durdurma,takıp çıkartma etkisini %0 indirme etkisi var,ondan akıllı pil.Ama polymeri şarjda oyun oynarsan pilin ömrü kısalır anlayın artık şunu.
Tamam eyvallah haklısın güzel kardeşimde biz oyuncular açısından(benim açımdan) pilin bir önemi yok bende polymer pil kullanıyorum sadece gerekli olduğunda fişsiz kullanıyorum 1 seneyi aştı kullanalı. İlk aldığım zamanla şuanki pil durumu arasında 30 dk lık kaybım var hepsi bu.

Benim laptop boşa mı gitmiş 8 hücreli çıktı :D Konuştukça batmak bu olsa gerek. Ne dedin ne çıktı 3940 tl ye MSI, ASUS almadım 970m 17.3 inch aldım 8 hücreli hemde ohh boşa gitti paramız :D

Anlamıyorsun benim Asus gtx 960m öneriyorum dediğim mesajı göster. Ben Asus n551vw öneriyorum dedim, pil daha sağlam diye. ve 4150 tl olmasının sebebi de soğutmasının kötü olması bunu belirtmiştim zaten.

Aha 2.ss i de alalım bence. Yahu asus n55vw öneriyorum 960m önermiyorum diyorsun önerdiğin laptopta 960m var. Yahu kurban olayım sus.

Düzgünce ifade eder misin?

Göz ardı etmek diye bir seçenek var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı