4500 TL Monitör dahil sistem

Procon1337

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba.
Belirtmek isterim ki 144hz takıntım yok ve ömrümü 26-35 fps arası geçirdiğim için 60fps/60hz bana yeteceğinden dolayı 400 tl civarı 1080p 60hz bir monitör alacağım.
Bilgisayarın amacı iş+oyun ve render işleriyle uğraşıyorum bu yüzden işlemci de benim için önemli bir durumda.
Ayrıca OC yapmayacağım, ne koşulda olursa olsun OC yapmayacağımdan dolayı aşağıdaki sistemde çarpan kilidi kapalı bir işlemci kullanacağım.
Ekran kartı olarak ise AMD tercih etmemeyi düşünüyorum çünkü video kaydı almayı ve yayın yapmayı planladığım için ShadowPlay gibi bir nimetten vazgeçmek istemiyorum.
Daha fazla uzatmayayım ve yorumlarınızı beklemeye geçeyim, teşekkürler.

PBGoR7.png

Son düzenleyen: Moderatör:
kasayı şununla değistir çünki 35 sc olduğundan çoğu ekran kartı sığmıyor ve ön paneldeki usb 3.0 kablosu yok
MS800 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

üstelik sabit disk olarak da kesinlikle bunu al ssd gereksiz bence 5 saniye daha sabrı olanlara
WD 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk

monitör olarak kesinlikle hdmı almalısın o ise şu fiyatta başlıyor (kalitelileri)
SAMSUNG 21.5" S22D300H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR bu
önerim ise: AOC 21.5" i2276Vwm GENİŞ EKRAN LED IPS MONİTÖR

ssd performansa (fps) e etki etmez

pc nin açılış hızını vs yükseltir 5 saniyelik sabrı olamayanlar alabilirler

üstelik oyuncu bilgisayarlarında ram frekansı önemli değildir en az 1866 mhz yeterlidir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı