Monitör dahil 4500 TL sistem önerisi

Eğer bahsettiğiniz Sharkoon PSU SHP650 V2 ise alınmamasını tavsiye ediyorum. Eski Corsair VS serisinin süslenmiş halidir kendisi. Ancak burada hazır sistemlerden bahsediyoruz. Fiyattan kısmak için kasa, PSU ve anakart gibi bileşenleri en dandik seçiyorlar. O fiyattaki hazır sistemlerde zaten iyi bir PSU bulamazsınız. Hepsi PowerBoost, Rampage gibi dandik PSU'lar koyar. Bu yüzden hazır sistemde o Sharkoon SHP650 V2'yi kabul edilebilir buluyorum.

Sharkoon da pek iyi değil ama PowerBoost'tan iyidir. Sharkoon konusunda pek bir bilgim yok aslında o yüzden yanlış bilgi de vermek istemiyorum.
Forumda söylenene göre Sharkoon marka fena değil sanırım.Bir sorum daha var.Rx 570'i sizce 100 TL gibi bir fiyat karşılığında 8 GB yapayım mı?Ve de sistemdeki normal PSU 450 watt Sharkoon ise 650 watt.Sistemlerde fazla watt bir sorun çıkartmaz değil mi? Sorularım saçmaysa kusura bakmayın pek bir bilgim yok.
Eğer bahsettiğiniz Sharkoon PSU SHP650 V2 ise alınmamasını tavsiye ediyorum. Eski Corsair VS serisinin süslenmiş halidir kendisi. Ancak burada hazır sistemlerden bahsediyoruz. Fiyattan kısmak için kasa, PSU ve anakart gibi bileşenleri en dandik seçiyorlar. O fiyattaki hazır sistemlerde zaten iyi bir PSU bulamazsınız. Hepsi PowerBoost, Rampage gibi dandik PSU'lar koyar. Bu yüzden hazır sistemde o Sharkoon SHP650 V2'yi kabul edilebilir buluyorum.
Hocam patlamazsa,sisteme zarar vermezse benim için bir sıkıntı yok.Patlamaz değil mi? Burada elektrik sık kesilir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı