4500 TL monitörlü sistem toplama

Vay bak sen, SSD'yi iyi akıl etmişsin. Biri mi önerdi, yoksa araştırdın mı? Samsung 850 Evo'dan azıcık daha iyi.

Ekran kartına ne kadar bayıldın? Malûm fiyatlar uçtu.

Sandisk stoklarda kalmadığı için bunu almayı düşündüm daha iyi olduğunu öğrenince de bunu aldım. 1760 verdim normali 1720ydi. Fazla olsun plus olsun dedim :)

Harbi şanslı adammışsın, stokta olmaması büyük şans. :D

Belleğe bir Dünya para veriyoruz, ama gelen kutuya bak. Dandik kutuya koyuyorlar, hiç hoşuma gitmiyor.

@KralGS Doğrudan şu kadar fark var diyemem, ama 1080p'de neredeyse fark yok gibi olsa bile 1440p'de fark artıyor. Plus modeli 1440p monitöre; GTX 1070 yerine ucuz ekran kartı almak isteyenler için var.

Sanılanın aksine RX 580'e rakip olsun diye değil.

@mirccc2 Detaylı kasa ve SSD incelemesi istiyorum. İncelersen etiketlemeyi unutma. Kullanıcı İncelemeleri, Yeni Konu Aç.

Harbi şanslı adammışsın, stokta olmaması büyük şans. :D

Belleğe bir Dünya para veriyoruz, ama gelen kutuya bak. Dandik kutuya koyuyorlar, hiç hoşuma gitmiyor.

@KralGS Doğrudan şu kadar fark var diyemem, ama 1080p'de neredeyse fark yok gibi olsa bile 1440p'de fark artıyor. Plus modeli 1440p monitöre; GTX 1070 yerine ucuz ekran kartı almak isteyenler için var.

Sanılanın aksine RX 580'e rakip olsun diye değil.

@mirccc2 Detaylı kasa ve SSD incelemesi istiyorum. İncelersen etiketlemeyi unutma. Kullanıcı İncelemeleri, Yeni Konu Aç.

Tamamdır hocam. Şu aralar mavi ekran hatası alıyorum nedenini bulamadım çözeyim ondan sonra incelemede bulunurum.

Bence masaüstü bilgisayar bölümüne hemen konu açıp; insanları "adam gibi" bilgi yağmuruna tut, sorulmamış ve sorulması muhtemel sorulara peşin cevap verir misali bilgileri yaz. Böylece daha hızlı çözüme ulaşırsın. Birilerini de etiketle.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı