4500 TL Mühendislik İçin Notebook Önerisi

cancancan

Hectopat
Mühendislik okuyan arkadaşım fiyatı en fazla 4500 TL olacak bir notebook alacak. Mühendislik programları için en uygun PC'yi önerir misiniz? Ben alttakini buldum. Daha uyguna bulursanız da olur. Teşekkürler.

Mühendislik okuyan arkadaşım fiyatı en fazla 4500 TL olacak bir notebook alacak. Mühendislik programları için en uygun PC'yi önerir misiniz? Ben alttakini buldum. Daha uyguna bulursanız da olur. Teşekkürler.

İşini görecek en ucuz cihaz budur.
Bu da fiyatına göre gayet iyi. Benim attığımla tek farkı ekran kartı.

Aceleniz yoksa AMD mobil 4000 serisi işlemcileri beklemekte fayda var.

Bekleyemez maalesef.

İntel işlemci programcılık için daha iyi değil mi? Benim attığımı beğendi. Sizce nasıl?
120Hz ekran önemli değilse çok daha ucuza bunu alabilir. R5 3550H ile İ5 8300H neredeyse aynı güçte işlemciler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı