4500 TL sıfır veya 2. el sistem önerisi

Bütçe
4500 tl
Yakında zamanda herhangi bir indirim olur mu ? Sıfır almak muhtemelen daha rahat olacaktır. Aynı zamanda ikinci el parça alırken neye dikkat etmeliyim ?
İndirimler olur fakat bütçenize uygun büyük bir indirim olacağını sanmıyorum. İkinci el parça, ürün alırken Param Güvende ile alışveriş yapabilirsiniz.

İndirimler olur fakat bütçenize uygun büyük bir indirim olacağını sanmıyorum. İkinci el parça, ürün alırken Param Güvende ile alışveriş yapabilirsiniz.
Şuanda piyasaya bir göz gezdirdiğimde Apu bir işlemci almak daha mantıklı geldi. 3 5 ay sonra fena olmayan bir ekran kartı için hangi işlemciyi önerirsiniz?

Şuana kadar ikinci el donanım alışverişi yapmadım nelere dikkat etmeliyim? Tavsiye olan var mı ?

Bu sisteme ileride maksimum hangi ekran kartını alabilirim ve ileriki zamanlarda herhangi bir soun yaşatır mı ?
Sıkıntı yaşamazsınız aynı işlemci bende var. İleride RX 6400, RX 6500XT gibi giriş-orta seviyesi ekran kartı takabilirsiniz.

Sıkıntı yaşamazsınız aynı işlemci bende var. İleride RX 6400, RX 6500XT gibi giriş-orta seviyesi ekran kartı takabilirsiniz.
Şuanda aklımda rx 570 veya 470 İ7 4770k almak var .
Bunlara ikinci el minimum fiyatla nasıl bir sistem toplanabilir. (Kasa anakart vs herşey dahil)

Bütçemi 6000 TL ye çıkartabildim. Önerilerinizi bekliyorum. @452252

Geri
Yukarı