4500 TL sistem toplama

Bence Gtx 980 varken Gtx 970 almak yakışmaz yani performans farkı az olabilir ama bu bütçe ile ileriye dönük bir bir sistem olması daha mantıklı .

Msi Z170A Gaming M5
İntel Core İ5 6600k
Msi GTX 970
Gskill Ripjaws 5 8 GB 2400 MHz (2×4)
WD 1 TB Cavier Blue
Samsung 850 Evo 120 GB

Vatan bilgisayarda bu parçalar 3900 TL civarı tutuyor. Msi kampanyası ile size 180 TL iade edilecek yani kasa, PSU ve soğutucu için size kalan 700 TL gibi bir rakam. Bu sistemi şiddetle öneriyorum. :D

Msi Z170A Gaming M5
İntel Core İ5 6600k
Msi GTX 970
Gskill Ripjaws 5 8 GB 2400 MHz (2×4)
WD 1 TB Cavier Blue
Samsung 850 Evo 120 GB

Vatan bilgisayarda bu parçalar 3900 TL civarı tutuyor. Msi kampanyası ile size 180 TL iade edilecek yani kasa, PSU ve soğutucu için size kalan 700 TL gibi bir rakam. Bu sistemi şiddetle öneriyorum. :D
Teşekkür ederim sistem için. Bu arada MSI kampanyası ile size 180 TL iade edilecek yani kasa derken bir şey anlamadım. :D Ve PSU ve soğutucu ne önerirsiniz.

Şöyle bir kampanya yapmış Msi : Siz bir adet GTX 970 ekran kartı ve M5 anakart alırsanız verdiğiniz paradan size 180 TL iade edeceğiz diyor. Şu an mobil olduğum için link atamıyorum. Google amcaya Msi kampanyası yazarsanız detaylı bilgi çıkacaktır. :D

Şöyle bir kampanya yapmış Msi : Siz bir adet GTX 970 ekran kartı ve M5 anakart alırsanız verdiğiniz paradan size 180 TL iade edeceğiz diyor. Şu an mobil olduğum için link atamıyorum. Google amcaya Msi kampanyası yazarsanız detaylı bilgi çıkacaktır. :D
Tamam teşekkür ederim şimdi anladım. :D

Bu arada arkadaşlar sistem sadece oyun için olacak. Ona göre bu verdiğiniz sistemler uygun mudur ?

Kasa olarak ben kendime toplayacağım sisteme Cooler Master CM693 kasayı alacağım. Bu kasanın yanında Seidon 120v sıvı soğutma geliyor. PSU olarak High Power Astro Lite 750, Cooler Master G550M olabilir. Lakin sizin oralarda ki elektrik kesintisinden dolayı PSU konusunda kesin bir şey söyleyemeyeceğim. ☺☺

Kasa olarak ben kendime toplayacağım sisteme Cooler Master CM693 kasayı alacağım. Bu kasanın yanında Seidon 120v sıvı soğutma geliyor. PSU olarak High Power Astro Lite 750, Cooler Master G550M olabilir. Lakin sizin oralarda ki elektrik kesintisinden dolayı PSU konusunda kesin bir şey söyleyemeyeceğim. ☺☺
Diğer arkadaşlar da yardım etse aslında iyi olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı