4500 TL'ye Gaming mouse önerisi

Calyxkr

Yoctopat
Daha fazla  
Palm grip şeklinde tutuyorum ve ellerim büyük. Şimdiki farem SteelSeries Rival 3 ellerime tam uyuyor. Aklımda bir ürün yok fiyat olarak da 4.5kya kadar çıkabilirim benim için önemli olan kısmı oyun-rahatlık.
@Xantern hocam seni birçok mouse konusunda gördüm bana da yardımcı olur musun? Bu zamana dek fazla önem vermedim FPS oyuncusu olmama rağmen fareye.

Ninjutsu sora 4K kullanıyorum tavsiye de ederim.

Şu an kendim kullanıyorum alalı 2 hafta oldu gayet memnunum hocam ergonomi anlamda gayet iyi RGB ışıkları filanda gayet güzel mouse dokusuda çok hoş.

Şu an kendim kullanıyorum alalı 2 hafta oldu gayet memnunum hocam ergonomi anlamda gayet iyi RGB ışıkları filanda gayet güzel mouse dokusuda çok hoş.

Rampaj alsında 2. haftadan fareyi Kha'Zix'e çevirsin değil mi? Akıl var mantık var önerdiğin şeye bak.

4500 liralık öneri istenen konuya 450 liralık fare önermek...

4500 liralık öneri istenen konuya 450 liralık fare önermek...

Pardon dostlar 2020 yılıdan beri aktif kullandığım Rampage farem var ve hiç sıkıntı çıkarmadı 1 ay önce ömrü doldu bende para biriktirip bunu yani kusura bakmayın ama dünyanın parasını verdiğiniz farede aynı işlevi görüyor 450 liralık farede açık konuşayım Razer hiçbir faresi ergonomi anlamında iyi bulmadım çoğu elime ya çok büyük ya da çok küçük geldi tutupda şu ekonomide bir fareye bende 4500 TL gibi bir fiyat vermek oldukça mantıksız ayrıca konu sahibine öneride bulundum adam ister alır ister almaz şunu söylemek istiyorum Razer MSI ASUS'ya da Corsair fareler hiç bozulmadığınımı gerçekten düşünüyorsunuz genel olarak ülkemizde neden Rampage markasına karşı bir küçümseme var tam anlamadım doğrusu.

Geri
Yukarı