4500 TL'ye Gaming mouse önerisi

Palm grip şeklinde tutuyorum ve ellerim büyük. Şimdiki farem SteelSeries Rival 3 ellerime tam uyuyor. Aklımda bir ürün yok fiyat olarak da 4.5kya kadar çıkabilirim benim için önemli olan kısmı oyun-rahatlık.
@Xantern hocam seni birçok mouse konusunda gördüm bana da yardımcı olur musun? Bu zamana dek fazla önem vermedim FPS oyuncusu olmama rağmen fareye.

Og Pro 4K veya fnatic thorn.

Pardon dostlar 2020 yılıdan beri aktif kullandığım Rampage farem var ve hiç sıkıntı çıkarmadı 1 ay önce ömrü doldu bende para biriktirip bunu yani kusura bakmayın ama dünyanın parasını verdiğiniz farede aynı işlevi görüyor 450 liralık farede açık konuşayım Razer hiçbir faresi ergonomi anlamında iyi bulmadım çoğu elime ya çok büyük ya da çok küçük geldi tutupda şu ekonomide bir fareye bende 4500 TL gibi bir fiyat vermek oldukça mantıksız ayrıca konu sahibine öneride bulundum adam ister alır ister almaz şunu söylemek istiyorum Razer MSI ASUS'ya da Corsair fareler hiç bozulmadığınımı gerçekten düşünüyorsunuz genel olarak ülkemizde neden Rampage markasına karşı bir küçümseme var tam anlamadım doğrusu.

450 liralık fare ile 4500 TL'lik fare arasında mcu sensör coating malzeme kalitesi gibi ciddi farklar var.
Casual gamer bile olsanız o fareleri elinize aldığınız zaman o farkları hemen hissedersiniz.

Cebindeki paranın hakkını versin, ürünümde bir sıkıntı çıkarsa garanti sürecinde hiçbir problem yaşamak istemiyorum ve kaliteli olsun istiyorsan bu bütçe için en uygun Logitech Superlight olacaktır.

Logitech Superlight bu bütçede tercih edilebilir değil. 3 sene önce olsa belki.

450 liralık fare ile 4500 TL'lik fare arasında mcu sensör coating malzeme kalitesi gibi ciddi farklar var.
Casual gamer bile olsanız o fareleri elinize aldığınız zaman o farkları hemen hissedersiniz.

Hocam en dandik fareyide kullandım zamanında Fortnite gibi hız gerektiren oyunlarda hiç sıkıntı çıkarmadı şahsen tabii illaki farklar vardır ama şu ekonomide dediğim gibi bir fareye 4500 TL vermek mantıksız.

Hocam en dandik fareyide kullandım zamanında Fortnite gibi hız gerektiren oyunlarda hiç sıkıntı çıkarmadı şahsen tabii illaki farklar vardır ama şu ekonomide dediğim gibi bir fareye 4500 TL vermek mantıksız.

Vermek isteyen verebilir. Adamın bütçesi vardır verir bunu biz tartışamayız.

Pardon dostlar 2020 yılıdan beri aktif kullandığım Rampage farem var ve hiç sıkıntı çıkarmadı 1 ay önce ömrü doldu bende para biriktirip bunu yani kusura bakmayın ama dünyanın parasını verdiğiniz farede aynı işlevi görüyor 450 liralık farede açık konuşayım Razer hiçbir faresi ergonomi anlamında iyi bulmadım çoğu elime ya çok büyük ya da çok küçük geldi tutupda şu ekonomide bir fareye bende 4500 TL gibi bir fiyat vermek oldukça mantıksız ayrıca konu sahibine öneride bulundum adam ister alır ister almaz şunu söylemek istiyorum Razer MSI ASUS'ya da Corsair fareler hiç bozulmadığınımı gerçekten düşünüyorsunuz genel olarak ülkemizde neden Rampage markasına karşı bir küçümseme var tam anlamadım doğrusu.

Benim için problem malzeme kalitesi ve sensör. Düşük sens oyuncusuyum 400 DPI 0.5 sens CS oynuyorum Windows fare ayarım 4/11. Bu fare dönmediği zaman bu fareyi duvara fırlatır kırarım bu yüzden 200-300 fazla vereyim sensörü kaliteli, dönen bir fare alayım.

Benim için problem malzeme kalitesi ve sensör. Düşük sens oyuncusuyum 400 DPI 0.5 sens CS oynuyorum Windows fare ayarım 4/11. bu fare dönmediği zaman bu fareyi duvara fırlatır kırarım bu yüzden 200-300 fazla vereyim sensörü kaliteli, dönen bir fare alayım.

Bu yüzden fnatic thorn.

Düşüncenize saygılıyım dostlar zevkler ve renkler farklıdır nedense biraz linç yemiş gibi hissettim o yüzden moralim bozuldu ne yalan söyleyeyim :(

Düşüncenize saygılıyım dostlar zevkler ve renkler farklıdır nedense biraz linç yemiş gibi hissettim o yüzden moralim bozuldu ne yalan söyleyeyim :(

Linçlenmen gayet normal. Bütçenin 10 kat altında ve her konuda geride kalacağı kesin olan fareyi önerip arkasında durduğun için linçleniyorsun.
Moderatörlerin de bu tarz bütçelerdeki önerilere atılan raporları kâle almaması ayrı bir saçmalık.

Konuya mesaj yazan herkese teşekkürlerimi iletiyorum dostlar. Elim büyük olduğu için hem de fakerin bende yeri ayrı olduğu için Razer DeathAdder V3 Pro faker ediiton almak istiyorum. Sizce bu mouse beni yarı yolda bırakmaz değil mi?

Şu an kendim kullanıyorum alalı 2 hafta oldu gayet memnunum hocam ergonomi anlamda gayet iyi RGB ışıkları filanda gayet güzel mouse dokusuda çok hoş.

Dostum benim istediğim bütçenin çok altında bir ürün önermişsin zamanında ben bu tarz ürünleri çok kullandım ve sıkıldım açıkçası kablo derdinden. Bozulmasından falan. Artık ömürlük olmasa da 2-3 sene kullanacağım bir ürün istiyorum.

Logitech Superlight bu bütçede tercih edilebilir değil. 3 sene önce olsa belki.
Superlight 2 den bahsettim bende zaten ürün daha yeni çıktı sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı