4500 TL’ye ikinci el Ryzen 5 1600 ve GTX 1060 sistem toplama

Bütçe
Maks. 4500TL
İyi geceler hayırlı uğurlu olsun.

Teşekkürler önerileriniz için iyi geceler diliyorum. :)

Dostum bir saniye çok önemli bir şey sormayı unuttum güç kaynağı 500W+80 fakat hangi markanın güç kaynağı?

[/QUOTE]

FSP bulabildim, kaliteli diyorlar. Doğru mudur?
[/QUOTE]

En kaliteli güç kaynağı markalardan biri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz sistemi.

[/QUOTE]

En kaliteli güç kaynağı markalardan biri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz sistemi.
[/QUOTE]

Teşekkürler hocam, Instagram adresiniz var mı? Arada bir rahatsız edebilirim sizi :D
Dostum bir saniye çok önemli bir şey sormayı unuttum güç kaynağı 500W+80 fakat hangi markanın güç kaynağı?

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Ayrıca ürün sıfır, yurtdışından alınmış. Fotoğraflarda paketinden çıkmamış olarak gözüküyordu.

[/QUOTE]

Teşekkürler hocam, Instagram adresiniz var mı? Arada bir rahatsız edebilirim sizi :D.

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Ayrıca ürün sıfır, yurtdışından alınmış. Fotoğraflarda paketinden çıkmamış olarak gözüküyordu.
[/QUOTE]

Instagram'ım yok fakat Discord ve LoL hesabım var.

Hocam 1060 1650'den fazla performans veriyor, o yüzden bu kartı tercih ettim, 1660 ile aralarında oyunlarda 10-15 FPS var :D.

Edit: Bu parçalar ortalama 4130 TL civarı ediyor, R5 2600'e yükseltebilirim işlemciyi :)

Hocam merhabalar. Yanlış anlamayın ama bu kadar bütçeye bu kadar eski parçalar almak ölü bir yatırım olur. Ryzen alacaksınız 2.nesilden aşağıya düşmeyin. Zaten 1600 AF modeli 3600 işlemcilerden bile pahalıya satılıyor internette neredeyse. Saçmalık. Ekran kartı da keza çok eski bir model. 1650 Super size çok uygun olur.

Instagram'ım yok fakat Discord ve LoL hesabım var.

Hocam diye#2846 ekleyebilirsiniz.
[/QUOTE]
HM, işe yaramadı. Büyük harf, yazım, herhangi bir boşluk ve sayıların doğru olduğunu tekrar kontrol et yazıyor hocam.

Hocam merhabalar. Yanlış anlamayın ama bu kadar bütçeye bu kadar eski parçalar almak ölü bir yatırım olur. Ryzen alacaksınız 2.nesilden aşağıya düşmeyin. Zaten 1600 AF modeli 3600 işlemcilerden bile pahalıya satılıyor internette neredeyse. Saçmalık. Ekran kartı da keza çok eski bir model. 1650 Super size çok uygun olur.

Dostum Ryzen 5 1600 AF zaten Ryzen 5 2600 ile hemen hemen aynı performansı veriyor.

Hocam siz konunun başına bakmışsınız. :D R5 2600 ve 1660'da karar kıldık arkadaşların da yardımı sayesinde. Önerinize teşekkürler.
HM, işe yaramadı. Büyük harf, yazım, herhangi bir boşluk ve sayıların doğru olduğunu tekrar kontrol et yazıyor hocam.

Pardon, die.#2846 olarak tekrar dener misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı