45000₺ telefon tavsiyesi

Peki S24+ nasıl gider. Yani S10E gibi bir telefonu suyunu çıkana kadar 5 yıl kullanan birisini memnun eder mi ?
Kesinlikle 5 yıldan fazla bile memnum eder. Gayet performanslı ve başarılı bir cihazdır. Almışken aklım kalmasın diyorsanız bence çok düşünmeden alın. Sizde 23 serisi alınca hep aklında 24 serisi kalacak gibi sezdim.

Kesinlikle 5 yıldan fazla bile memnum eder. Gayet performanslı ve başarılı bir cihazdır. Almışken aklım kalmasın diyorsanız bence çok düşünmeden alın. Sizde 23 serisi alınca hep aklında 24 serisi kalacak gibi sezdim.
Hayatım boyunca aldığım bütün telefonlar hep yeni segment oldu biraz alışkanlık. S10E'de çıktığı gibi almıştım örneğin o yüzden 3 aylık bir telefonu almaya daha sıcağım. Peki biraz işin ameleliği ama kendi sitesinde satılan kılıflara 2500₺ vermeye gerek var mı ?

S23 alınca "ya acaba S24 mü alsaydım" diyecek gibisiniz hocam S24+ alın geçin taze çıkmış telefon 5 sene rahatlıkla götürür.

Hayatım boyunca aldığım bütün telefonlar hep yeni segment oldu biraz alışkanlık. S10E'de çıktığı gibi almıştım örneğin o yüzden 3 aylık bir telefonu almaya daha sıcağım. Peki biraz işin ameleliği ama kendi sitesinde satılan kılıflara 2500₺ vermeye gerek var mı ?
Bence gerek yok. Kullanıcılardan biraz faydalanıyorlar orada. Apple filan da temizleme bezini yüzlerce liraya satıyordu.

S23 Ultra konusunda ne düşünüyorsunuz peki S24 Plus'tan yükselmeye değer mi ?
Yani bu biraz size kalmış. Kalem kullanımına ihtiyacınız varsa, daha dikdörtgen ve kavisli afili tasarım isterseniz alınabilir. Bence çok gerek yok.
Ben plus cihazları çok yeterli buluyorum. Bir telefonda olması gereken her şey var.

Aynı fiyata Iphone 14 veya daha uyguna S23 FE almak mantıklı olabilir mi diye düşünüyorum bir yandan. En son telefonumu 4000₺'ye aldığım için bir telefona 45.000₺ vermekte çok garip geliyor...

Evet monitör iyi değil onun dışında zaten çift monitör sistemi+yatağımın altında kullanmadığım 3. monitörüm var yani hiçbir anlamı olmayacak dolaylı ek bir indirim olması dışında.
Bana da çok garip geliyor 3K paraya aldım epeye bakıyorum 25K diyor. Şimdi nasıl telefon alabilirim bilmiyorum. Gelirimiz aynıydı o zaman ama alım gücü varmış şimdi daha zor alıyoruz.

Bana da çok garip geliyor 3K paraya aldım epeye bakıyorum 25K diyor. Şimdi nasıl telefon alabilirim bilmiyorum. Gelirimiz aynıydı o zaman ama alım gücü varmış şimdi daha zor alıyoruz.
Vallaha ben ittire kaktıra alacağım yapacak bir şey yok...
Çıkabilirseniz Xiaomi 14 tavsiye ederim.
Xiaomi'nin bir marka olarak kendini kanıtladığını daha düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı