4500TL'ye kadar yurt dışı telefon önerisi

deLoreaN

Hectopat
Arkadaşlar telefon bakıyorum başlıkta gördüğünüz gibi bütçe 4600TL'ye kadar olan yurt dışı kayıtlı temin edebileceğim telefonları önerir misiniz? İstediğim özellikler işlemcisi, hafızası, yazılımı, kamera performansı ve eldeki hissiyatı üzmesin. Genel olarak Xiaomi, POCO gibi kolay bulunabilen markalar olursa sevinirim :) Adana merkezde bulabileceğim yer varsa söylerseniz iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefon bakıyorum başlıkta gördüğünüz gibi bütçe 4600TL'ye kadar olan yurt dışı kayıtlı temin edebileceğim telefonları önerir misiniz? İstediğim özellikler işlemcisi, hafızası, yazılımı, kamera performansı ve eldeki hissiyatı üzmesin. Genel olarak Xiaomi, POCO gibi kolay bulunabilen markalar olursa sevinirim :) Adana merkezde bulabileceğim yer varsa söylerseniz iyi olur.

Kardeşim yaklaşık 5-6 ay önce Note 10 s aldım 3500'e memnunum ama 128 GB ı ben çok hızlı kullandım şu anda durduruldu hataları alıyorum bazen 127 GB falan doludur şu an öneririm 8 RAM var hızlı oyun oynamayacaksan al ama oyunda oynatır.

Kardeşim yaklaşık 5-6 ay önce Note 10 s aldım 3500'e memnunum ama 128 GB ı ben çok hızlı kullandım şu anda durduruldu hataları alıyorum bazen 127 GB falan doludur şu an öneririm 8 RAM var hızlı oyun oynamayacaksan al ama oyunda oynatır.
Bende tam 10s ve 10pro modellerine bakıyordum 10s çok ısınıyor diyolar doğrumu uzun kullanımda acaba ? Oyun oynamıyacağım 10s modeli pubg de 60fps veriyor fakat kamerası 10 pro ya göre daha kötü diyorlar fazla fiyat farkı yoksa 10 pro alırım büyük ihtimal.3500 e bulamam galiba 10s i şuan.

OnePlus 7 Pro bulabilirseniz en iyisi o olur. Xiaomi olarak bu bütçede Mi 9T Pro veya düz Mi 9 olabilir. Redmi serisinden alacak olursanız işlemciden kısmış oluyorsunuz, oradan da Redmi Note 10S veya Redmi Note 10 Pro iyidir. POCO serisinde alınabilecek en iyi model POCO F2 Pro olur.

Bende tam 10s ve 10Pro modellerine bakıyordum 10s çok ısınıyor diyorlar doğru mu uzun kullanımda acaba? Oyun oynamayacağım 10s modeli PUBG de 60FPS veriyor fakat kamerası 10 Pro'ya göre daha kötü diyorlar fazla fiyat farkı yoksa 10 Pro alırım büyük ihtimal. 3500'e bulamam galiba 10s i şu an.

3500'e bulamayabilirsin evet kamerası çok güzel değil doğru 10 Pro al oyun oynamıyorsan.

İyi edersin ben memnunum bundan zaten üstüne 10 Pro'da ekran Hertz'i yüksekti sanırım.
120hz evet 10pro,bakalım 4.5k diyorlar 11s e 10pro yu bulursam aynı fiyata bugün veya yarın alıcam.

OnePlus 7 Pro bulabilirseniz en iyisi o olur. Xiaomi olarak bu bütçede Mi 9T Pro veya düz Mi 9 olabilir. Redmi serisinden alacak olursanız işlemciden kısmış oluyorsunuz, oradan da Redmi Note 10S veya Redmi Note 10 Pro iyidir. POCO serisinde alınabilecek en iyi model POCO F2 Pro olur.
Mi 9t pro ve mi9 un batarya kapasiteleri az geldi bana nedense.Evet işlemcide kısıcam maalesef ama aralaında en kararlısı redmi note 10 pro sanırım.Poco f2 pro yu 4.5k ya bulabileceğimi zannetmiyorum daha yüksektir sanırım bulursam direkt alırım zaten sıfır yurtdışı.

Son düzenleme:
Mi 9T Pro ve Mi9'un batarya kapasiteleri az geldi bana nedense. Evet işlemcide kısacağım maalesef ama aralaında en kararlısı Redmi Note 10 Pro sanırım. POCO F2 Pro'yu 4.5k ya bulabileceğimi zannetmiyorum daha yüksektir sanırım bulursam direkt alırım zaten sıfır yurt dışı.
Sıfır istediğinizi bilmiyordum, o zaman Redmi Note 10 Pro'dan başka seçeneğiniz yok. 2.el temizinden F2 Pro bulabilirsiniz.

Sıfır istediğinizi bilmiyordum, o zaman Redmi Note 10 Pro'dan başka seçeneğiniz yok. 2.el temizinden F2 Pro bulabilirsiniz.
Aynen sıfır ürün istiyorum diğer türlü içim ısınmıyor.Redmi Note 10 pro tek seçenek galiba dediğiniz gibi.F2 Pro 2.el temiz bulursam değerlendirebilirim.Öneri için sağol yinede.

Yeni konular

Geri
Yukarı