4500TL'ye kadar telefon önerisi

Arkadaşlar normalde 2.el istemiyordum ama yaşadığım yere yakın, ilanda sıfır ayarında olduğu söyleniyor. Hatasız Redmi Note 10 2022 4000 TL'ye veriyor ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar normalde 2.el istemiyordum ama yaşadığım yere yakın, ilanda sıfır ayarında olduğu söyleniyor. Hatasız Redmi Note 10 2022 4000 TL'ye veriyor ne düşünüyorsunuz?

Note değil Redmi 10 2022. Hocam bende var oyunları düşük grafikte 45-50 FPS te oynatır günlük kullanımda her türlü işinizi görür. Uygun fiyata bulabilirseniz iyi bir cihaz.

Realme 9I çok dikkatimi çekti, baktığımız ortalama cihazların üstünde kalıyor epey karşılaştırmalarında. Almayı düşünüyorum Hepsiburada'da 5999 TL. Ne düşünüyorsunuz bu cihaz hakkında. @Error

Kendi fiyat bandına göre performans açısından bayağı iyi hocam tercih edilebilir.

Kendi fiyat bandına göre performans açısından bayağı iyi hocam tercih edilebilir.
@rex-6126 Realme 9i, teknik özelliklere göre 6000'e satılan sıfır telefonların en iyisi. Realme 9I'nin teknik özelliklerini kullanan Samsung telefonlar (A23, A05s) ancak 7000 TL'ye satılıyor. Realme 9i, aynı işlemcili telefonlardan (Redmi Note 11, A23, A05s) daha ucuz olduğu için ve 6000 TL'lik Samsung telefonlara göre (A14 64 GB) daha iyi olduğu için daha mantıklı duruyor. Ama kalite olarak biraz şüpheli duruyor. Bütçe artarsa mutlaka M14.

Son düzenleme:
Çıkabildiğim kadar çıktım ve realmi 9I aldım, telefon güzel hissettiriyor. Yazılımını beğendim, kararlı çalışıyor MIUI'den çok çok daha iyi.

MIUI'dan (HyperOS değil) çok çok daha iyi olmasa da biraz daha iyi olduğu doğrudur, bu fiyata alınabilecek en iyi cihazı almışsınız hocam, hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı